DomůOstatníFrancis Ngannou: Za boxerský zápas s Furym jsem dostal víc, než kolik...

Francis Ngannou: Za boxerský zápas s Furym jsem dostal víc, než kolik jsem si vydělal za celou MMA kariéru!

Francis Ngannou se netají tím, že je se svým výdělkem, za zápas s Tysonem Furym v boxu, nadmíru spokojený. Kamerunec tvrdí, že za tento jediný zápas vydělal více než za celou svou předchozí kariéru.

Francis Ngannou si 28. října odbyl svůj debut v boxerském ringu. Ngannouovým soupeřem byl boxerský šampion těžké váhy Tyson Fury. Zápas dospěl až do závěrečného gongu a skončil nejednomyslným rozhodnutím rozhodčích vítězstvím Furyho. Takový výsledek vzbudil mnoho vášní, protože mnozí fanoušci i odborníci viděli jako vítěze “Predátora”.

V rozhovoru pro Showtime Sports se bývalý šampion UFC vyjádřil k výdělku za zápas s Furym.

“Vydělal jsem víc než za všechny své předchozí zápasy dohromady. Dokonce i můj další zápas v MMA by mi vynesl víc než to, co jsem vydělal dosud. Zatím jsem toho moc nevydělal. Na začátku začínáte zápasit za 10 000 plus 10 000 za vítězství. Jdete nahoru, ale i poté, co se dostanete téměř k deseti zápasům, pořád vám dávají docela málo. Tady se mnou zacházeli úplně jinak. Dalo by si říci, že se ke mě chovali přímo královsky.”

Francis Ngannou

Oficiální výdělky Furyho a Ngannoua nebyly zveřejněny. Nejčastěji se však spekuluje o tom, že Ngannou si vydělal minimálně 6 milionů dolarů.

Poté, co se Francis Ngannou, dnes již bývalý šampion těžké váhy, nedohodl s UFC na nové smlouvě a s organizací se rozešel, přešel pod křídla organizace PFL, ve které bude příští rok debutovat.

Prozatím však stále není jasné, s kým se Francis při svém debutu v PFL utká. Sám Ngannou je navíc otevřený i pokračování kariéry v boxerském ringu.

Zdroj: Showtime Sports

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ