DomůOstatníTyson Fury o zápase s Francisem Ngannouem: Zvláštní pravidla, stadion v...

Tyson Fury o zápase s Francisem Ngannouem: Zvláštní pravidla, stadion v Las Vegas a možná se to stane už letos

Tyson Fury oznámil, že jeho zápas s Dillianem Whytem bude posledním v jeho boxerské kariéře, ale “Gypsy King” nevylučuje zápasy podle jiných pravidel.

Jedním z takových zápasů by měl být potenciální souboj se současným šampionem UFC v těžké váze Francisem Ngannouem.

Legendární Tyson Fury už nějakou dobu naznačuje, že by se s Ngannouem rád utkal. Boxer se domnívá, že pokud chce “Predátor” vydělat velké peníze, měl by se rozhodnout s ním bojovat. Sám Ngannou se v minulosti opakovaně zmínil o tom, že chce mít ve smlouvě povolení od UFC bojovat v boxerském ringu. Nyní však Fury prozradil, že by se s Kameruncem rád utkal za speciálních podmínek, o čemž hovořil v rozhovoru s novinářem Arielem Helwanim.

“Tento zápas nepovažuji za skutečný boxerský zápas. Nebude to boxerský zápas, bude to speciální zápas. Zápas se odehraje v kleci s malými rukavicemi v Las Vegas, na stadionu Raiders. V té době už nebudu aktivně boxovat a budu připraven vystupovat v různých bojových sportech. On nebude šampionem UFC, já nebudu šampionem WBC, ale stále budu skutečným šampionem těžké váhy, protože to je něco, co mi nemohou vzít!”

Není jasné, zda by Fury chtěl s Ngannouem zápasit i v MMA. Na otázku ohledně možného termínu takového zápasu Fury odpověděl, že je to možné uskutečnit ještě letos. S Whytem se 33letý boxer utká 23. dubna na stadionu ve Wembley.

Pokud jde o šampiona UFC, Francis Ngannou ve svém posledním zápase vyhrál jednomyslným rozhodnutím rozhodčích nad Ganem a dokázal, že je v současnosti nejlepší těžkou váhou v UFC. Po zápase zopakoval, že má i nadále zájem boxovat v boxerském ringu.

“Predátor” by chtěl, aby jeho nová smlouva s UFC zahrnovala povolení účastnit se zápasů v boxu. Zda se Kamerunec s organizací domluví, to však není úplně jasné – jejich vztahy v minulosti nebyly nejlepší. Nyní je šampion v Africe. Očekává se, že po návratu z vlasti bude bojovník jednat s UFC o své další budoucnosti.

Zdroj: Podcast The MMA Hour

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ