DomůBellatorFranku Mirovi brzy skončí kontrakt v Bellatoru. Uvidíme ho v polské KSW?

Franku Mirovi brzy skončí kontrakt v Bellatoru. Uvidíme ho v polské KSW?

Frank Mir (19-13) se stal volným agentem. Přesto jej ještě jednou uvidíme v kleci Bellatoru. A možná také v KSW.

Embed from Getty Images

Frankovi skončil kontrakt s organizací Bellator k 1. dubnu letošního roku. Ovšem kvůli pandemii koronaviru nedošlo k celkovému naplnění kontraktu. Chybí mu z něj ještě jeden zápas.

Ve svém podcastu Phone Booth Fighting zápasník potvrdil, že se pomalu rozhlíží, co dál. Klidně se, pokud dostane odpovídající nabídku, bude zabývat komentováním MMA.

“Mluvil jsem se Scottem Cokerem. Budu pro Bellator ještě zápasit, protože mi tam zůstal ještě jeden zápas z kontraktu. Scott je skvělý člověk a vždy se s ním dá na všem domluvit. Teď sice Bellator stojí, kvůli omezením spojeným s koronavirem, ale jakmile se znovu rozjede, bude pořádat ohromné množství turnajů.”

Už jsem prakticky volným agentem. Kontrakt skončil k 1. dubnu, ale ještě mi zbývá jeden zápas. Každopádně se už rozhlížím, jaké mám další možnosti.”

“Vždycky jsem snil o tom, že budu bojovat v Japonsku. Například RIZIN se rozjede v srpnu. Nezastírám, že by mě lákalo i komentování zápasů. Třeba pro UFC. Nevylučuji žádnou možnost.”

Je docela zajímavé, že Frank Mir řekl, že v Evropě jej zajímá pouze a výslovně jen jedna organizace, a tou je KSW. Američan si myslí, že Maciej Kawulski a Martin Lewandowski (majitelé organizace – pozn. redakce) pořádají skvělé turnaje a rád by se nějakého zúčastnil. Frank už má dokonce na mušce soupeře, a to Mariusze Pudzianowského.

“KSW vypadá fenomenálně. Jejich produkce je šílená. V těžké váze navíc mají docela dobré zápasy.”

“Zápas s Mariuszem Pudzianowskim by pro mě byl docela dost zajímavý.”

Zdroj: Podcast Phone Booth Fighting – Youtube

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ