George Foreman: McGregor je lepším boxerem než zápasníkem MMA

Ještě před posledním zápasem Conora McGregora v oktagonu UFC se hlasitě mluvilo o jeho potenciálním boxerském utkání s Mannym Pacquiaem. I když k utkání prozatím nedojde, George Foreman si myslí, že by McGregor měl dát přednost boxu před MMA.

Zdroj: Andrius Petrucenia, CC BY-SA 2.0, via Wikimedia Commons

George Foreman, bývalý světový šampion v boxu je přesvědčený o tom, že by se irský zápasník měl soustředit na box a ne na MMA. V rozhovoru pro Daily Star Foreman řekl, že dnes má Conor větší potenciál v boxu než v MMA.

“Pro McGregora je to asi těžké přijmout, ale je lepším boxerem, než zápasníkem MMA. Raději bych ho viděl v boxerském ringu. Podle mého názoru může Pacquia porazit.”

“On je opravdu dobrým boxerem a právě v boxu vidím jeho budoucnost. V MMA se mu už nebude dařit. Pacquiao je velice dobrý, ale McGregor má na to, aby jej porazil.”

Conor McGregor, po porážce od Dustina Poiriera na galavečeru UFC 257, chce být nadále aktivním bojovníkem. Na tiskové konferenci po turnaji řekl, že jej nejvíce zajímá okamžitá odveta s Dustinem Poirierem nebo zakončení trilogie s Natem Diazem. Zmínil také, že jej navíc nadále interesuje právě boxerský zápas s Pacquiaem.

Zdroj: Daily Star

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz

Sleduj a odebírej náš Youtube kanál

KATEGORIE
UFCZahraniční MMA