DomůCZ/SK MMAJaký je zdravotní stav Miroslava Štrbáka? Jeho bratr přináší pozitivní informace, vyhráno...

Jaký je zdravotní stav Miroslava Štrbáka? Jeho bratr přináší pozitivní informace, vyhráno však ještě není

Minulé úterý dostal během tréninku infarkt. Zachránili ho kolegové z Octagon Fighting Academy (OFA). Jaký je aktuální zdravotní stav předního slovenského bojovníka MMA Miroslava Štrbáka?

Zdroj: OKTAGON MMA

Bratr Jozef přinesl nové informace o zdravotním stavu Miroslava Štrbáka: “Zdravotní stav mého bratra je stabilizovaný. Dýchá samostatně bez přístrojů a postupně se probírá. To však může trvat několik dní nebo týdnů. Podle toho, jak rychle se mu vrátí síla a vědomí. O dalším postupu budeme informovat vždy po dohodě s Mirovým ošetřujícím lékařem.”

Podle slovenských médií Štrbákovi zachránili život především bojovníci Tomáš Deák, Igor Daniš a Martin Sily. Po kolapsu mu okamžitě poskytli první pomoc.

Šampion několika organizací a bývalý vyzyvatel o titul organizace OKTAGON MMA Miroslav Štrbák debutoval mezi profesionály v roce 2011. Má bilanci 19-10-1 a na kontě cenné skalpy Tomáše Deáka a Davida Kozmy.

V únoru 2020 prohrál na body v jednom z nejlepších zápasů v historii OKTAGONU, když nestačil na Mateusze Legierského, který se tak stal šampionem lehké váhy. O rok později porazil na body Karla Ryšavého. Od té doby kvůli problémům s kolenem nebojoval.

Celá naše redakce přeje Mirovi co nejvíce síly, aby se mohl co nejrychleji vrátit do běžného života.

Zdroj: Šport

Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
83SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ