DomůCZ/SK MMAJaký je zdravotní stav Miroslava Štrbáka? Jeho bratr přináší pozitivní informace, vyhráno...

Jaký je zdravotní stav Miroslava Štrbáka? Jeho bratr přináší pozitivní informace, vyhráno však ještě není

Minulé úterý dostal během tréninku infarkt. Zachránili ho kolegové z Octagon Fighting Academy (OFA). Jaký je aktuální zdravotní stav předního slovenského bojovníka MMA Miroslava Štrbáka?

Zdroj: OKTAGON MMA

Bratr Jozef přinesl nové informace o zdravotním stavu Miroslava Štrbáka: “Zdravotní stav mého bratra je stabilizovaný. Dýchá samostatně bez přístrojů a postupně se probírá. To však může trvat několik dní nebo týdnů. Podle toho, jak rychle se mu vrátí síla a vědomí. O dalším postupu budeme informovat vždy po dohodě s Mirovým ošetřujícím lékařem.”

Podle slovenských médií Štrbákovi zachránili život především bojovníci Tomáš Deák, Igor Daniš a Martin Sily. Po kolapsu mu okamžitě poskytli první pomoc.

Šampion několika organizací a bývalý vyzyvatel o titul organizace OKTAGON MMA Miroslav Štrbák debutoval mezi profesionály v roce 2011. Má bilanci 19-10-1 a na kontě cenné skalpy Tomáše Deáka a Davida Kozmy.

V únoru 2020 prohrál na body v jednom z nejlepších zápasů v historii OKTAGONU, když nestačil na Mateusze Legierského, který se tak stal šampionem lehké váhy. O rok později porazil na body Karla Ryšavého. Od té doby kvůli problémům s kolenem nebojoval.

Celá naše redakce přeje Mirovi co nejvíce síly, aby se mohl co nejrychleji vrátit do běžného života.

Zdroj: Šport

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ