Georges St. Pierre předpovídá průběh a výsledek zápasu McGregor vs. Cerrone

Zápas Donalda Cerroneho (MMA 36-12) z Conorem McGregorem (MMA 21-4) se blíží mílovými kroky. Jedna z legend MMA, bývalý šampion organizace UFC, Georges St. Pierre se vyjádřil k tomu, jak vidí průběh a výsledek toho utkání.

Embed from Getty Images

“Jestli bude souboj krátký, vyhraje McGregor. Jestli dlouhý, zvítězí Cerrone.”

GSP si dále myslí, že samotný průběh utkání bude do značné míry záviset na “Cowboyovi”.

“Hodně bude záležet na tom, jestli se Cerronemu podaří využít svých schopností v parteru, které jsou na vysoké úrovni a jsou u něj dost podceňovány. Trénoval jsem s ním a má perfektní porazy. Dělá je velice dynamicky. Málokdo to ví, protože tyto dovednosti málokdy používá. Pokud tedy přežije první tvrdé minuty zápasu a vyhne se Conorově levé ruce, může vyhrát. Zkrátka, jestli bude, hlavně na začátku, používat wrestling, může vyhrát. Jestli bude s Conorem jen boxovat a kopat, tak téměř určitě prohraje. A nejspíš knokautem.”

Kanadská legenda také připomíná, že Donald vždy potřebuje nějaký čas, než se dostane do zápasu.

“McGregor se chová jako sniper. Pokud bojujete se sniperem, musíte být v neustálém pohybu, musíte měnit vzdálenost, úhly a já nevím, jestli to Cerrone udělá. O Donaldovi je známo, že je trochu pomalejší. Pokud nezrychlí, bude mít v tomto zápase velké problémy.”

Zápas Conora s “Cowboyem” se uskuteční už 18. ledna v  T-Mobile Areně v Las Vegas.

Zdroj: mmafighting.com

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz

Sleduj a odebírej náš Youtube kanál

KATEGORIE
UFCZahraniční MMA