DomůUFCGeorges St. Pierre předpovídá průběh a výsledek zápasu McGregor vs. Cerrone

Georges St. Pierre předpovídá průběh a výsledek zápasu McGregor vs. Cerrone

Zápas Donalda Cerroneho (MMA 36-12) z Conorem McGregorem (MMA 21-4) se blíží mílovými kroky. Jedna z legend MMA, bývalý šampion organizace UFC, Georges St. Pierre se vyjádřil k tomu, jak vidí průběh a výsledek toho utkání.

Embed from Getty Images

“Jestli bude souboj krátký, vyhraje McGregor. Jestli dlouhý, zvítězí Cerrone.”

GSP si dále myslí, že samotný průběh utkání bude do značné míry záviset na “Cowboyovi”.

“Hodně bude záležet na tom, jestli se Cerronemu podaří využít svých schopností v parteru, které jsou na vysoké úrovni a jsou u něj dost podceňovány. Trénoval jsem s ním a má perfektní porazy. Dělá je velice dynamicky. Málokdo to ví, protože tyto dovednosti málokdy používá. Pokud tedy přežije první tvrdé minuty zápasu a vyhne se Conorově levé ruce, může vyhrát. Zkrátka, jestli bude, hlavně na začátku, používat wrestling, může vyhrát. Jestli bude s Conorem jen boxovat a kopat, tak téměř určitě prohraje. A nejspíš knokautem.”

Kanadská legenda také připomíná, že Donald vždy potřebuje nějaký čas, než se dostane do zápasu.

“McGregor se chová jako sniper. Pokud bojujete se sniperem, musíte být v neustálém pohybu, musíte měnit vzdálenost, úhly a já nevím, jestli to Cerrone udělá. O Donaldovi je známo, že je trochu pomalejší. Pokud nezrychlí, bude mít v tomto zápase velké problémy.”

Zápas Conora s “Cowboyem” se uskuteční už 18. ledna v T-Mobile Areně v Las Vegas.

Zdroj: mmafighting.com

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ