DomůUFCGlover Teixeira totálně zdemoloval Anthonyho Smithe (video)

Glover Teixeira totálně zdemoloval Anthonyho Smithe (video)

V zápase večera včerejšího turnaje UFC porazil Glover Teixeira svého soupeře Anthonyho Smithe a dosáhl tak svého čtvrtého vítězství v řadě. Zápas byl ukončen sudím v 5. kole.

Embed from Getty Images

Zápas od začátku probíhal ve slušném tempu. Viděli jsme spoustu akcí, a to převážně v postoji. Na zem se oba zápasníci dostávali především díky iniciativě Brazilce.

První kolo patřilo jasně Smithovi, který svému protivníkovi zasadil velké množství úderů. Teixeira vypadal, jako by se nemohl dostat do zápasového tempa.

Vše se začalo měnit ve druhém kole, kdy Glover začal přebírat iniciativu. Smithovy útoky byly čím dál pomalejší a bylo jich podstatně méně než v prvním kole. Naproti tomu Teixeira začal intenzivněji útočit údery na hlavu a tělo Smithe. Když se oba zápasníci dostali na zem, byla to jasná převaha Brazilce. Teixeirovi se několikrát povedl takedown a na zemi se pak pokusil o škrcení, ale Smith se pokaždé dokázal ubránit.

Od třetího kola to už byla totální dominance ze strany Teixeiry. Smith byl bitý v postoji a když se bojovníci dostali na zem, nebylo to lepší, protože kromě toho, že Smith inkasoval množství úderů i tam, musel se navíc bránit pokusům Teixeiry o submise.

Brutální bití Smithe neustávalo ani v kole čtvrtém. Slabší povahy u obrazovek musely zavírat oči, těm ostatním muselo být Smithe líto. A líto ho bylo asi i Gloveru Teixeirovi, který se ve čtvrtém kole, mezi údery, Smithovi omluvil, jak můžete vidět a slyšet na videu.

Je překvapivé, že Smith vydržel takovou “nakládačku” tak dlouho. Ovšem, když se situace nezměnila ani v pátém kole, byl sudí donucen utkání ukončit.

Nakonec tedy Glover Teixeira porazil Anthonyho Smithe TKO v pátém kole, v čase 1:04.

Bylo to čtvrté vítězství Glovera Teixeiry v řadě. Je pravděpodobné, že se tímto vítězstvím dostal do úzkého kruhu zápasníků polotěžké váhy, kteří mohou pomýšlet na titulové utkání. Brazilec dříve porazil Karla Robersona a Iona Cutelabu submisí a Nikitu Krylova na body.

Anthony Smith prohrál podruhé během svých posledních tří zápasů. Po porážce od Jona Jonese v boji o titul, Smith následně porazil submisí Alexandra Gustafssona.

Zdroj: UFC | Twitter UFC Europe | Twitter UFC


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ