DomůUFCGlover Teixeira totálně zdemoloval Anthonyho Smithe (video)

Glover Teixeira totálně zdemoloval Anthonyho Smithe (video)

V zápase večera včerejšího turnaje UFC porazil Glover Teixeira svého soupeře Anthonyho Smithe a dosáhl tak svého čtvrtého vítězství v řadě. Zápas byl ukončen sudím v 5. kole.

Embed from Getty Images

Zápas od začátku probíhal ve slušném tempu. Viděli jsme spoustu akcí, a to převážně v postoji. Na zem se oba zápasníci dostávali především díky iniciativě Brazilce.

První kolo patřilo jasně Smithovi, který svému protivníkovi zasadil velké množství úderů. Teixeira vypadal, jako by se nemohl dostat do zápasového tempa.

Vše se začalo měnit ve druhém kole, kdy Glover začal přebírat iniciativu. Smithovy útoky byly čím dál pomalejší a bylo jich podstatně méně než v prvním kole. Naproti tomu Teixeira začal intenzivněji útočit údery na hlavu a tělo Smithe. Když se oba zápasníci dostali na zem, byla to jasná převaha Brazilce. Teixeirovi se několikrát povedl takedown a na zemi se pak pokusil o škrcení, ale Smith se pokaždé dokázal ubránit.

Od třetího kola to už byla totální dominance ze strany Teixeiry. Smith byl bitý v postoji a když se bojovníci dostali na zem, nebylo to lepší, protože kromě toho, že Smith inkasoval množství úderů i tam, musel se navíc bránit pokusům Teixeiry o submise.

Brutální bití Smithe neustávalo ani v kole čtvrtém. Slabší povahy u obrazovek musely zavírat oči, těm ostatním muselo být Smithe líto. A líto ho bylo asi i Gloveru Teixeirovi, který se ve čtvrtém kole, mezi údery, Smithovi omluvil, jak můžete vidět a slyšet na videu.

Je překvapivé, že Smith vydržel takovou “nakládačku” tak dlouho. Ovšem, když se situace nezměnila ani v pátém kole, byl sudí donucen utkání ukončit.

Nakonec tedy Glover Teixeira porazil Anthonyho Smithe TKO v pátém kole, v čase 1:04.

Bylo to čtvrté vítězství Glovera Teixeiry v řadě. Je pravděpodobné, že se tímto vítězstvím dostal do úzkého kruhu zápasníků polotěžké váhy, kteří mohou pomýšlet na titulové utkání. Brazilec dříve porazil Karla Robersona a Iona Cutelabu submisí a Nikitu Krylova na body.

Anthony Smith prohrál podruhé během svých posledních tří zápasů. Po porážce od Jona Jonese v boji o titul, Smith následně porazil submisí Alexandra Gustafssona.

Zdroj: UFC | Twitter UFC Europe | Twitter UFC

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ