DomůCZ/SK MMAIvan Buchinger a RFA? Šampion chce dodržet smlouvu v OKTAGONU, pak se...

Ivan Buchinger a RFA? Šampion chce dodržet smlouvu v OKTAGONU, pak se uvidí

Ivan Buchinger byl, během premiérové akce organizace Real Fight Arena (RFA), osobně přítomen v publiku. Jak hodnotí první turnaj? A co říká na možnou budoucí spolupráci?

Ivan Buchinger se byl v Bratislavě osobně podívat na premiéru nové organizace RFA. Jak tuto akci zkušený bojovník, který bojoval v zahraničních organizacích M-1, KSW nebo Cage Warriors, hodnotí?

“Podle mého názoru se jim akce velmi vydařila. Klobouk dolů před tím, že měli odvahu do toho jít. Velká gratulace organizaci a bojovníkům. Líbilo se mi to. Dobrá organizace, plná hala, dobrá nálada, dobré zápasy. Smlouvu mám však stále v OKTAGONU,” řekl Ivan Buchinger během živého vysílání na sociální síti Instagram.

“Buki” je šampionem organizace OKTAGON MMA. Svou současnou smlouvu hodlá dodržet, ale netají se tím, že by se po jejím skončení mohl ukázat v RFA. Samozřejmě v případě, že by mu RFA dala nabídku. Svou roli zde budou určitě hrát i finanční podmínky.

“Určitě ano, vždyť žiju z peněz. Po skončení smlouvy bych o tom uvažoval. Zatím mě drží smlouva v OKTAGONU,” přiznal Ivan Buchinger.

Podle všech indicií se “Buki” příště představí, při obhajobě titulu v lehké váze, v zápase proti Losene Keitovi. Show se má konat v červnu v německém Frankfurtu, kde Buchinger dříve trénoval v místním gymu MMA Spirit.

Zdroj: MMA Fanatik | Instagram Ivan Buchinger

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ