DomůCZ/SK MMAIvan Buchinger a RFA? Šampion chce dodržet smlouvu v OKTAGONU, pak se...

Ivan Buchinger a RFA? Šampion chce dodržet smlouvu v OKTAGONU, pak se uvidí

Ivan Buchinger byl, během premiérové akce organizace Real Fight Arena (RFA), osobně přítomen v publiku. Jak hodnotí první turnaj? A co říká na možnou budoucí spolupráci?

Ivan Buchinger se byl v Bratislavě osobně podívat na premiéru nové organizace RFA. Jak tuto akci zkušený bojovník, který bojoval v zahraničních organizacích M-1, KSW nebo Cage Warriors, hodnotí?

“Podle mého názoru se jim akce velmi vydařila. Klobouk dolů před tím, že měli odvahu do toho jít. Velká gratulace organizaci a bojovníkům. Líbilo se mi to. Dobrá organizace, plná hala, dobrá nálada, dobré zápasy. Smlouvu mám však stále v OKTAGONU,” řekl Ivan Buchinger během živého vysílání na sociální síti Instagram.

“Buki” je šampionem organizace OKTAGON MMA. Svou současnou smlouvu hodlá dodržet, ale netají se tím, že by se po jejím skončení mohl ukázat v RFA. Samozřejmě v případě, že by mu RFA dala nabídku. Svou roli zde budou určitě hrát i finanční podmínky.

“Určitě ano, vždyť žiju z peněz. Po skončení smlouvy bych o tom uvažoval. Zatím mě drží smlouva v OKTAGONU,” přiznal Ivan Buchinger.

Podle všech indicií se “Buki” příště představí, při obhajobě titulu v lehké váze, v zápase proti Losene Keitovi. Show se má konat v červnu v německém Frankfurtu, kde Buchinger dříve trénoval v místním gymu MMA Spirit.

Zdroj: MMA Fanatik | Instagram Ivan Buchinger


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ