DomůOstatníJake Paul bude pomáhat americkým boxerům při cestě na OH v Paříži

Jake Paul bude pomáhat americkým boxerům při cestě na OH v Paříži

Jake Paul se stal partnerem USA Boxing, národního řídícího orgánu olympijského boxu ve Spojených státech amerických.

Organizace USA Boxing oznámila spolupráci s Jakem Paulem, populárním youtuberem, boxerem a spoluzakladatelem společnosti Most Valuable Promotions.

Jake Paul bude svým krajanům pomáhat v přípravě na olympijské hry v Paříži, které se uskuteční v příštím roce. Paul zahájí s týmem zimní přípravu v Colorado Springs a v červenci odletí do francouzské metropole, kde bude sportovce podporovat a propagovat.

Jake Paul se čím dál více prosazuje v boxu. Po jeho posledním vítězství, nad boxerem Andre Augustem, někteří dokonce volali po zařazení šestadvacetiletého boxera do žebříčku WBO.

Zdroj: Platforma X

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ