DomůUFCJan Blachowicz oceňuje Procházkův výkon, ale dodává: Zastavím ho!

Jan Blachowicz oceňuje Procházkův výkon, ale dodává: Zastavím ho!

Jan Blachowicz, šampion polotěžké váhy UFC, se rozpovídal o vítězství Jiřího Procházky nad Dominickem Reyesem. “Český samuraj” na něj udělal velký dojem, ale Blachowicz je přesvědčený, že jej dokáže zastavit.

Zdroj: UFC

Novinář Jason Burgos se v rozhovoru s Janem Blachowiczem zeptal také na jeho názor na výkon Jiřího Procházky v zápase proti Dominicku Reyesovi. Polský šampion nešetřil na adresu Procházky komplimenty a zároveň přiznal, že od Reyese čekal mnohem více.

“Byl jsem trochu zaskočený, ale věděl jsem, že je to dobrý bojovník. Má šílený styl, který ale funguje. A funguje opravdu dobře.”

“Byl jsem přesvědčený o tom, že Dominick toho předvede více. Myslel jsem, že nepřistoupí na Procházkovu hru. Ale přistoupil na ni a Jiří zvítězil. Vyhrál ve velkém stylu. Neuvěřitelný loket. Wow! Bylo to skvělé.”

“Je to nová krev v naší divizi. Mladý bojovník. A to je dobře. Je to opravdu skvělé, protože polotěžká váha UFC je nyní opravdu parádní. Všichni jsou silní, všichni tě můžou porazit. Pro mě to je velká motivace, abych šel a opravdu tvrdě trénoval.”

O Jiřím Procházkovi nedávno hovořil i bývalý šampion UFC Daniel Cormier. Ten Procházku přirovnal k padající lavině, která vše, co jí přijde do cesty, zničí. Také řekl, že jediným, kdo je schopný jej zastavit, je právě Jan Blachowicz.

Ten na jeho slova v rozhovoru s Jasonem Burgosem reagoval:

“Jiří je trochu šílený, ale takovým správným způsobem. Vytváří velký tlak, vytahuje spoustu úderů, které mnohdy přicházejí ze zcela divných úhlů. A právě tohle dělá jeho soupeřům problémy. Nevědí, jak se jim bránit, jak je blokovat. Protože je nevidí.”

“Myslím si, že má šílený styl, ale je v něm opravdu hodně dobrý. Ale ano. Daniel Cormier má pravdu. Pokud se s Procházkou někdy utkám, zastavím ho. Zcela určitě.”

Sledovat všechny turnaje UFC zdarma můžete ZDE.

Zdroj: Podcast Jason Burgos’ Back Talk

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ