DomůUFCCormier s velkým uznáním o Jiřím Procházkovi: Je jako lavina. Zastavit by...

Cormier s velkým uznáním o Jiřím Procházkovi: Je jako lavina. Zastavit by ho mohl snad jedině Blachowicz

Daniel Cormier, bývalý šampion UFC, je ohromen výkony Jiřího Procházky v oktagonu a myslí si, že jediným člověkem, který je možná schopen zastavit triumfální Procházkův pochod světem MMA, je Jan Blachowicz.

Zdroj: UFC

Během víkendového turnaje UFC Jiří Procházka porazil spektakulárním způsobem Dominicka Reyese. Souboj byl vyhlášen zápasem večera a český bojovník získal navíc i bonus za výkon večera. Loket z otočky, kterým knokautoval Reyese byl něčím opravdu parádním.

Jiří Procházka udělal na Daniela Cormiera velký dojem a není tedy divu, že o něm bývalý šampion hovořil s obrovským uznáním.

“Myslím si, že je výjimečný. Je jako padající lavina. Nic ho nezastaví, jedině knokaut. Nevím, komu by se to mohlo podařit. Snad by to dokázal jedině šampion Blachowicz.”

Bezprostředně po zápase si Blachowicz s Procházkou vyměnili pár slov prostřednictvím sociálních sítí a bylo zřejmé, že oba mají zájem se v budoucnosti utkat. Prozatím se však polský zápasník připravuje na další obhajobu svého pásu, ve které se v září utká s Gloverem Teixeirou.

Jiří Procházka se stal součástí UFC v loňském roce a prozatím tam absolvoval dva zápasy. Při svém debutu knokautoval Volkana Oezdemira. “Denisa” neprohrál už dvanáct zápasů v řadě. Posledním jeho přemožitelem byl Muhammed Lawal, který jej knokautoval na turnaji organizace RIZIN v prosinci 2015.

Zdroj: Podcast DC and Helwani | ESPN | Sherdog

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ