DomůUFCCormier s velkým uznáním o Jiřím Procházkovi: Je jako lavina. Zastavit by...

Cormier s velkým uznáním o Jiřím Procházkovi: Je jako lavina. Zastavit by ho mohl snad jedině Blachowicz

Daniel Cormier, bývalý šampion UFC, je ohromen výkony Jiřího Procházky v oktagonu a myslí si, že jediným člověkem, který je možná schopen zastavit triumfální Procházkův pochod světem MMA, je Jan Blachowicz.

Zdroj: UFC

Během víkendového turnaje UFC Jiří Procházka porazil spektakulárním způsobem Dominicka Reyese. Souboj byl vyhlášen zápasem večera a český bojovník získal navíc i bonus za výkon večera. Loket z otočky, kterým knokautoval Reyese byl něčím opravdu parádním.

Jiří Procházka udělal na Daniela Cormiera velký dojem a není tedy divu, že o něm bývalý šampion hovořil s obrovským uznáním.

“Myslím si, že je výjimečný. Je jako padající lavina. Nic ho nezastaví, jedině knokaut. Nevím, komu by se to mohlo podařit. Snad by to dokázal jedině šampion Blachowicz.”

Bezprostředně po zápase si Blachowicz s Procházkou vyměnili pár slov prostřednictvím sociálních sítí a bylo zřejmé, že oba mají zájem se v budoucnosti utkat. Prozatím se však polský zápasník připravuje na další obhajobu svého pásu, ve které se v září utká s Gloverem Teixeirou.

Jiří Procházka se stal součástí UFC v loňském roce a prozatím tam absolvoval dva zápasy. Při svém debutu knokautoval Volkana Oezdemira. “Denisa” neprohrál už dvanáct zápasů v řadě. Posledním jeho přemožitelem byl Muhammed Lawal, který jej knokautoval na turnaji organizace RIZIN v prosinci 2015.

Zdroj: Podcast DC and Helwani | ESPN | Sherdog


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ