DomůCZ/SK MMAŠampion Kozma bude fandit Veličkovićovi: S Mátém se mi už potřetí bojovat...

Šampion Kozma bude fandit Veličkovićovi: S Mátém se mi už potřetí bojovat nechce

Koncem března se OKTAGON opět přesune na Slovensko, kde se v hlavní zápase turnaje OKTAGON Prime 5 utkají Bojan Veličković (20-11) a Máté Kertész (11-3).

Oba se utkají o šanci znovu vyzvat šampiona velterové váhy Davida Kozmu, který slovenským novinářům poskytl svůj pohled na zápas.

“Růžový panter” už ve své kariéře změřil síly s oběma bojovníky a pokaždé zvítězil.

“Vůbec nevím, koho favorizovat. S Mátém to pro mě byla těžká utkání, ale nemyslím si, že Veličković je horší bojovník než Máté. Oba jsou to fajn kluci, ale osobně budu fandit spíš Veličkovićovi, protože s Mátém jsem už dvakrát bojoval a potřetí bych s ním už bojovat nechtěl. Myslím, že zápas skončí na body. Veličković má lepší postoj a Máté ho bude tahat dolů,” prohlásil Kozma, který se připravuje na zápas s “Monsterem” Knížetem (13-1).

Na turnaji OKTAGON Prime 5 se, kromě dvojky a trojky velterové váhy, představí také Róbert Pukač, který se po změně soupeře utká s Christianem Jungwirthem.

Čeká nás také souboj dvou nejznámějších slovenských gymů SFG vs. OFA, ve kterém se utkají Karol Ryšavý a František Fodor.

Fanoušci se mohou těšit také na zajímavý souboj v lehké váze mezi Mateuszem Legierskim a Matoušem Kohoutem.

Zdroj: Športky

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ