DomůUFCSean O’Malley odpovídá kritikům: Mentálně jsem stále neporažený

Sean O’Malley odpovídá kritikům: Mentálně jsem stále neporažený

Sean O´Malley má na průběh a výsledek svého zápasu s Marlonem “Chito” Verou jiný názor, než většina fanoušků MMA. Jak se totiž vyjádřil, i nadále se cítí neporaženým.

Embed from Getty Images

Americký zápasník, který na turnaji UFC 252 prohrál vůbec poprvé ve své profesionální kariéře, na svém Youtube kanálu neochvějně tvrdí, že se mentálně cítí stále neporaženým.

“Jestli Vera vyhrál? Ano. Jestli jsem i nadále neporaženým? Ano. Mentálně jsem i nadále neporažený. Cítil jsem, že jsem v zápase lepší, i když mě noha přestávala poslouchat. Asi si myslíte, že jsem blázen. Ok, stačí se na mě podívat – nejsem moc chytrý, ale trochu ano, protože sledujete tohle video. Hádejte co? Platí mi za to, že dělám tyhle videa. Komentujte a hejtujte dále. Platí mě za to, takže vám děkuji.”

“Verovi kopy na lýtko byly tvrdé. Opravdu bolely. Na tréninku jsem po takových kopech častokrát upadl. Ale takové kopy nezpůsobují zranění, které se mi přihodilo. To bylo něco jiného. Při jednom z kopů zasáhl nerv. Jestli měl štěstí? Ano, měl. Jestli vyhrál? Poškození nervu způsobilo, že jsem v noze nic necítil a čtyřikrát si vymknul kotník. Ve snaze jej porazit a knokautovat jsem se zranil.”

“Prý – přijmi porážku jako muž… Každý den prohrávám. Byl jsem na jiu-jitsu, tvrdě jsem trénoval a hádejte co? Prohrál jsem. A svému soupeři jsem pogratuloval. Umím prohrávat.”

“Pokud jde o MMA, na papíru mám rekord 12-1. Prohrál jsem 15. srpna. Ale v mé hlavě jsem neprohrál. Mám to pořád 12-0. Neprohrál jsem. To vy pořád opakujete, že jsem prohrál. Rozumím tomu. Mentálně jsem však neprohrál. Podívejte se na ten zápas ještě jednou. Začínal jsem mu dávat co proto.”

O´Malley v 9 z 12 zápasů v MMA dokázal zvítězit před časem. V UFC vyhrál čtyři souboje, když porazil například Eddieho Winelanda nebo Jose Quinoneze. Nyní se “Sugar” léčí se zraněním a prozatím tak není známo, kdy se vrátí do oktagonu UFC.

Zdroj: Youtube Sean O´Malley


Sleduj turnaj UFC 287: Pereira vs. Adesanya 2 ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 8.4. na neděli 9.4.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
82SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ