DomůUFCJan Blachowicz po prohře s Gloverem Teixeirou: Moje forma zůstala na hotelovém...

Jan Blachowicz po prohře s Gloverem Teixeirou: Moje forma zůstala na hotelovém pokoji

Jan Blachowicz nebude mít dobré vzpomínky na zápas s Gloverem Teixeirou na UFC 267. Polák byl v souboji s Brazilcem hodně bezmocný a nedokázal obhájit svůj mistrovský pás v polotěžké váze.

Zdroj: UFC

Jan Blachowicz (28-9) se po zápase s Gloverem Teixeirou (33-7) zúčastnil tiskové konference, kde měl možnost promluvit s médii. Polák doslova řekl, že se momentálně cítí na ho*no, ale zároveň prohlásil, že to není konec a v oktagonu UFC ho ještě určitě uvidíme.

“Myslím, že moje forma zůstala v hotelovém pokoji. Dnes jsem nebyl šampionem já, ale Glover. Potřebuji čas na analýzu toho, co bylo špatně, ale určitě něco špatně bylo. Nebyl jsem to já. Nechci se na nic vymlouvat, Glover mě dnes večer porazil a všichni to viděli. Je to tak, jak to je, ale ještě není konec. Vrátím se. Nevzdávám se, nejsem zbabělec a určitě se vrátím. Teď si potřebuji odpočinout, ale určitě se vrátím. V oktagonu mě ještě uvidíte.”

“V prvním kole mě Glover dostal na zem, ale necítil jsem se v té pozici špatně. Řekl jsem si: “Dobře, tohle kolo je pro něj a od druhého kola začnu dělat svou práci.” Ale on mi to nedovolil, protože mě znovu dostal na zem a donutil mě odklepat. Co na to říct? Cítím se na ho*no a to je tak asi všechno.”

Jan Blachowicz také oznámil, že nyní hodlá získat zpět svůj ztracený pás a do oktagonu by se rád vrátil na jaře 2022.

“Rád bych se vrátil v březnu. Glover je o tři roky starší než já, takže mám ještě čas získat ten pás zpět a to mám v plánu i do budoucna. Teď se musím vrátit a vyhrát nějaké zápasy.”

Zdroj: UFC | BJ Penn


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ