DomůUFCJared Cannonier se zranil a kritizuje Darrena Tilla

Jared Cannonier se zranil a kritizuje Darrena Tilla

Jared Cannonier se zranil a veškeré spekulace o tom, jestli bude bojovat s Darrenem Tillem na březnovém turnaji UFC 248 nebo bude náhradníkem pro hlavní zápas tohoto turnaje, vzaly za své.

Embed from Getty Images

Jeden z nejlepších bojovníků střední váhy organizace UFC, Jared Cannonier se měl původně na turnaji UFC 248 v Las Vegas utkat s bývalým šampionem Robertem Whittakerem. Ten však odstoupil kvůli osobním problémům.

Následně se hovořilo o tom, že se Cannonier utká s Darrenem Tillem, případně, že bude náhradníkem pro hlavní zápas turnaje UFC 248 mezi šampionem střední váhy Israelem Adesanyou a Yoelem Romerem.

Bohužel, ani jedna varianta nakonec nedopadne, protože Jared Cannonier na svém Instagramu informoval fanoušky o tom, že se zranil. Současně podrobil kritice Darrena Tilla za to, že se zápasu s ním vyhýbal.

“Darrene, jsem rád, že jsi konečně našel odvahu a přijal jsi nabídku zápasit se mnou. Bohužel to bylo v pondělí, tedy dva dny poté, co jsem se zranil. Stalo se to 7. února, kdy jsem byl v Houstonu, abych si promluvil o tom, že nechceš ten zápas přijmout. Kdyby jsi přijal zápas hned, když nám ho nabídli, místo aby si se tomu vyhýbal, pravděpodobně bych nebyl v Houstonu, ale ve Phoenixu a připravoval bych se na to, až ti nakopu zadek. Neobviňuji tě, i když vlastně trochu ano. Každopádně na úterý mám naplánovanou operaci. Jestli budeš pořád ve střední váze, utkáme se na podzim.”

Od té doby, kdy Cannonier přešel z polotěžké do střední váhy, ještě v oktagonu UFC neprohrál. “The Killa Gorilla” ve střední váze porazil Davida Branche, Andersona Silvu a Jacka Hermanssona. Všechna utkání ukončil před časovým limitem. Aktuálně je na čtvrém místě v rankingu UFC střední váhy.

Zdroj:  Instagram Jared Cannonier

Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ