DomůUFCUFC 248: Beneil Dariush těžce knokautoval Drakkara Klose (video)

UFC 248: Beneil Dariush těžce knokautoval Drakkara Klose (video)

Beneil Dariush na turnaji UFC 248 těžce knokautoval Drakkara Klose a připsal si třetí výhru v řadě.

Embed from Getty Images

Dariush začal utkání kombinací úderů a kopů. Posléze borci přecházejí do klinče u pletiva, situaci kontroluje Beneil Dariush. Pokus o poraz Američan ubránil, i když s použitím pletiva. Dariush se dostal Klosemu na záda v postoji. Zamknul body triangl a pokoušel se o rear naked chock, ale nepodařilo se. Konec prvního kola.

Druhé kolo začalo tvrdým kopem Drakkara Klose. Dariush vystřelil nohu na Kloseho trup, ale trefil jeho rozkrok. Poté se do sebe oba bojovníci pustili hlava nehlava. Ostré boxerské výměny. Klose několikrát tvrdě zasáhl Dariushe. Ten vypadá mírně otřesený, Klose to cítí a tlačí se do něj. Možná až příliš, protože Dariushovi se podaří tvrdě zasáhnout pro změnu zase Kloseho. Přijde ještě pár úderů a Beneil Dariush nakonec levým hákem knokautuje svého soupeře.

https://twitter.com/i/status/1236512643327852545

Zdroj: UFC.com

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ