DomůUFC„Půjde k zemi jako Twin Towers” – Adesanya se omlouvá za slova...

„Půjde k zemi jako Twin Towers” – Adesanya se omlouvá za slova o Romerovi

Už 7. března, během turnaje UFC 248, dojde k utkání o titul šampiona střední váhy mezi Israelem Adesanyou (18-0) a Yoelem Romerem (13-4).

Embed from Getty Images

Israel Adesanya prakticky od začátku tvrdí, že ze svého soupeře nemá strach a diví se, že Romero budí tak velký respekt u svých soupeřů.

Přečti si také: UFC 248: Adesanya vs. Romero – zápasová karta

Israel rád a poměrně často verbálně provokuje své protivníky, ale při jednom z posledních slovních ataků to docela přehnal, když přirovnal porážku Romera ke zřícení “Dvojčat” v New Yorku.

“Je to jen člověk. Budu ho bít. Budu ho bít tak dlouho, až půjde k zemi jako Twin Towers.”

Na jeho slova rychle reagoval Paulo Costa, který počítá s tím, že až se dá zdravotně do pořádku, bude s Adesanyou zápasit.

“Jsi velký kus ho*na. Jak se opovažuješ dělat si legraci z tisíců lidí, kteří zemřeli? Z hrdinů, mezi kterými byli hasiči a policisté. Opravdu tě zabiju!”

Po kritice, která na sebe na internetu a především na sociálních sítích nenechala dlouho čekat, se Israel za svá slova omluvil.

“Nikdy jsem si nedělal legraci z lidí, kteří zemřeli 11. září. Někdy je moje pusa rychlejší než můj mozek. Zvolil jsem špatné přirovnání. Udělal jsem chybu, za kterou se omlouvám. V budoucnosti budu pečlivěji volit slova.”

Zdroj:  Twitter Israel Adesanya | Twitter Paulo Costa

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ