DomůUFCJiří Procházka: Blachowicz přistoupil k zápasu s Teixerou poněkud lehkovážně. Vůči Gloverovi...

Jiří Procházka: Blachowicz přistoupil k zápasu s Teixerou poněkud lehkovážně. Vůči Gloverovi to bylo neuctivé

Jiří Procházka sledoval hlavní zápas sobotního turnaje UFC 267 v Abú Dhabí mezi Janem Blachowiczem a Gloverem Teixeirou z první řady tribuny.

Zdroj: UFC

Jak uvedl v posledním díle pořadu The MMA Hour, nefandil žádnému bojovníkovi. Bylo mu jedno, kdo v zápase zvítězí.

Brazilec nečekaně zvítězil. Sázkové kanceláře považovaly za drtivého favorita “Těšínského prince”. Ten však Poláka ve druhém kole donutil odklepat a usedl na mistrovský trůn.

“Trochu mě to překvapilo, protože všichni favorizovali Jana Blachowicze,” přiznal Jiří. Viděl jsem Janovy poslední zápasy a zdálo se mi, že je ve všem o více než 100 % lepší než Glover. V technice, pohybu, soustředění, ve všem.”

“Když jsme však byli s týmem v hotelu, viděli jsme, jak je Glover soustředěný. Začali jsme o tom mluvit. Usoudili jsme, že v Gloverově mentalitě a přístupu je něco nového. A myslím, že právě proto vyhrál. Protože o ten titul stoprocentně stál.”

Český samuraj má vlastní teorii o Polákově špatném výkonu.

“Jan? Myslím, že Jan byl trochu… Nechci říct, že ke Gloverovi přistupoval bez respektu, ale myslím, že tento zápas nebral příliš vážně. To je jen můj názor.”

“Jan mluvil o zápase se mnou, což bylo vůči Gloverovi trochu neuctivé. V první řadě byste se měli soustředit pouze na svůj nadcházející souboj.”

Nad otázkou, co konkrétně udělal Blachowicz v zápase s Teixeirou špatně, Jiří Procházka dlouho nepřemýšlel.

“Nejde o žádnou techniku, kterou by předvedl špatně,” řekl. Týkalo se to jeho hlavy. Něco tam asi bylo špatně, protože když nechcete ten pás obhajovat s plným nasazením, nechcete vyhrát na sto procent, je to špatné znamení.”

“Tuto otázku si kladu vždy před každým zápasem. Opravdu, ale opravdu chci tento zápas vyhrát? Odpověď musí být ano. To je vše.”

Zajímavé je, že Jiří Procházka se stal již třetím bojovníkem, který řekl, že Polák prohrál, protože se před zápasem nesoustředil na Glovera, ale na někoho jiného. Nedávno se v podobném duchu vyjádřili také Jon Jones a Corey Anderson.

Zdroj: Podcast The MMA Hour

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ