DomůUFCJiří Procházka reaguje na velkohubá prohlášení Khamzata Chimaeva a posílá mu varování!

Jiří Procházka reaguje na velkohubá prohlášení Khamzata Chimaeva a posílá mu varování!

Jiří Procházka nenechal provokace Khamzata Chimaeva bez povšimnutí a poslal mu klidný, avšak zcela srozumitelný vzkaz.

Khamzat Chimaev, dosud neporažený bojovník UFC, je známý svými velkohubými prohlášeními. Naposledy si opět vzal na mušku našeho šampiona Jiřího Procházku.

V podcastu The MMA Hour s Arielem Helwanim tvrdil, že Procházku během jejich společného sparingu několikrát ukončil na submisi a nechápe, jak se český bojovník mohl stát šampionem.

“Možná je ta divize plná špatných bojovníků, když se dokázal stát šampionem. U některých z nich opravdu nechápu, jak se mohli dostat na vrchol.”

Jiří Procházka Khamzatova slova samozřejmě nenechal bez povšimnutí a na svém Instagramu Chimaevovi vzkázal, že zbytečně vytahuje interní věci ze sparingů, které jsou staré několik let. A také jej varuje, že pokud se znovu setkají v kleci, rozhodně ho už nebude šetřit.

“Jaký člověk má neustále a neustále potřebu komentovat čtyři roky staré informace, interní informace z gymu?”

“Chlape, až se příště potkáme v kleci, ukážu ti svou skutečnou sílu. Už do toho nepůjdu tak zlehka. Nemluv tolik o ostatních. Měj se víc rád.”

Zdroj: Instagram Jiří Procházka

Khamzat Chimaev mezitím poslal Procházkovi několik vzkazů na svém Instagramu, kde mu také navrhl vzájemný souboj. “Uvidíme se brzy. Respekt. Pojďme si to rozdat ve Švédsku. Červen nebo červenec.” Nezapomněl přitom označit UFC a Danu Whitea.

Zdroj: Instagram Khamzat Chimaev

Zdroj: Instagram Jiří Procházka | Instagram Khamzat Chimaev

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ