DomůUFCJohn Kavanagh o ukončení kariéry Conora McGregora: "Nemůžu s tím nic dělat"

John Kavanagh o ukončení kariéry Conora McGregora: “Nemůžu s tím nic dělat”

O odchodu Conora McGregora do sportovního důchodu se nepřestává psát a debatovat. Nyní se k situaci vyjádřil i Conorův trenér John Kavanagh.

Embed from Getty Images

Irský zápasník už v minulosti dvakrát konec kariéry ohlásil a proto bere velké množství fanoušků jeho poslední rozhodnutí s velkou rezervou. Může být ale tentokrát jeho rozhodnutí skutečné? Trochu světla do celé situace vnáší Conorův trenér John Kavanagh.

Když se jej novináři zeptali na konec kariéry Conora McGregora, Kavanagh bez přemýšlení odpověděl:

“Jestli Conor ukončil kariéru? Ano, z toho co vím, je to tak. Myslím, že to sám takhle řekl, ne?”

Následně se rozhovor stočil směrem na Kavanagha s tím, že je pravděpodobně jedinou osobou na světě, která může Conora McGregora přimět k tomu, aby se vrátil. Kavanagh však s úsměvem reagoval, že on na to opravdu nemá žádný vliv.

“Nemůžu s tím nic dělat. Conor říká Conorovi, co má dělat. Ale kdo ví… Kdo ví, co se stane v budoucnosti. V této chvíli je ale na odpočinku.”

Conor McGregor se naposledy ukázal v oktagonu v lednu tohoto roku, kdy na turnaji UFC 246 porazil za 40 sekund Donalda Cerroneho.

“Notorious” je nepochybně největší hvězdou UFC a pokud se ukáže, že už se skutečně nehodlá vrátit, bude to pro organizaci obrovská ztráta.

Zdroj: MMA World

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ