John Kavanagh o ukončení kariéry Conora McGregora: “Nemůžu s tím nic dělat”

O odchodu Conora McGregora do sportovního důchodu se nepřestává psát a debatovat. Nyní se k situaci vyjádřil i Conorův trenér John Kavanagh.

Embed from Getty Images

Irský zápasník už v minulosti dvakrát konec kariéry ohlásil a proto bere velké množství fanoušků jeho poslední rozhodnutí s velkou rezervou. Může být ale tentokrát jeho rozhodnutí skutečné? Trochu světla do celé situace vnáší Conorův trenér John Kavanagh.

Když se jej novináři zeptali na konec kariéry Conora McGregora, Kavanagh bez přemýšlení odpověděl:

“Jestli Conor ukončil kariéru? Ano, z toho co vím, je to tak. Myslím, že to sám takhle řekl, ne?”

Následně se rozhovor stočil směrem na Kavanagha s tím, že je pravděpodobně jedinou osobou na světě, která může Conora McGregora přimět k tomu, aby se vrátil. Kavanagh však s úsměvem reagoval, že on na to opravdu nemá žádný vliv.

“Nemůžu s tím nic dělat. Conor říká Conorovi, co má dělat. Ale kdo ví… Kdo ví, co se stane v budoucnosti. V této chvíli je ale na odpočinku.”

Conor McGregor se naposledy ukázal v oktagonu v lednu tohoto roku, kdy na turnaji UFC 246 porazil za 40 sekund Donalda Cerroneho.

“Notorious” je nepochybně největší hvězdou UFC a pokud se ukáže, že už se skutečně nehodlá vrátit, bude to pro organizaci obrovská ztráta.

Zdroj: MMA World

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz

Sleduj a odebírej náš Youtube kanál

KATEGORIE
UFCZahraniční MMA