DomůUFCJon Jones chce Francise Ngannoua a vzkazuje Danu Whitovi: "Pošli mi kontrakt"

Jon Jones chce Francise Ngannoua a vzkazuje Danu Whitovi: “Pošli mi kontrakt”

Šampion polotěžké váhy UFC Jon Jones neustává v mediálních provokacích, týkajících se případného zápasu s Francisem Ngannou.

Embed from Getty Images

Když se novináři v sobotu na tiskové konferenci po turnaji UFC on ESPN 8 zeptali Dany Whita na potenciální souboj mezi Jonem Jonesem a Francisem Ngannou, šéf organizace na otázku reagoval bez nějakého většího nadšení:

“Všechno je samozřejmě možné. Nejsem si však jistý, jestli oba tenhle souboj opravdu chtějí.”

“Všude je vždy spousta spekulací a dohadů, kdo se s kým a kdy utká a podobně. A teď nemám na mysli jen Jonese a Ngannoua. Takže bych to úplně nehrotil.”

Toto vyjádření však neuniklo Jonu Jonesovi, který dal na svém Twitteru jasně najevo, že je na zápas připravený.

“Pošli kontrakt.”

K tématu potenciálního souboje Jonese a Ngannoua se vyjádřil také Daniel Cormier. Ten se o Jonesovi, mimochodem svém přemožiteli, vyjádřil s velkým uznáním. Vyzdvihl především jeho ambice a také se vysmál tvrzení některých fanoušků o tom, že se Jones Ngannoua bojí. Cormierovi se myšlenka zápasu Jones vs. Ngannou líbí a favorizuje v něm Jona Jonese.

Na Cormierova slova Jones reagoval:

“Někteří z vás čekají už více než 10 let na to, aby mě viděli prohrát a teď byste mě rádi viděli v kleci s tím gigantem. Možná uvidíte to, na co dlouhá léta čekáte a možná taky ne. Otázka zní: Kolik jste ochotni zaplatit, abyste to viděli?”

Asi není žádným tajemstvím, že jak Jones, tak Ngannou by na takovém zápase chtěli vydělat spoustu peněz. Američan je už znuděný bojováním s málo známými soupeři v polotěžké váze a také si myslí, že už dokázal vše, co v této divizi mohl dosáhnout.

Zdroj: Twitter Jon Jones | Twitter Daniel Cormier | UFC

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ