DomůUFCJon Jones přiznal svou vinu a zná výrok soudu za jízdu pod...

Jon Jones přiznal svou vinu a zná výrok soudu za jízdu pod vlivem alkoholu

Šampion polotěžké váhy organizace UFC Jon “Bones” Jones přiznal svou vinu za jízdu pod vlivem alkoholu a na základě dohody s prokuraturou unikne vězení.

Embed from Getty Images

Podle policejní zprávy obdrželi 26. března důstojníci hlášení o střelbě. Policisté po příjezdu na místo našli opilého Jona Jonese v jeho voze. “Bones” tvrdil, že o výstřelech nic neví, ale potvrdil, že řídil po požití alkoholu a také jim sdělil, že v jízdě hodlá pokračovat. Policisté mu provedli testy a zjistili, že Jones překročil povolený limit alkoholu více než dvojnásobně. Po prohledání jeho vozu důstojníci našli nabitou pistoli a otevřenou lahev alkoholu.

Jon Jones byl zadržen a následně propuštěn na kauci. Poté došlo k dohodě se státním zástupcem v Novém Mexiku.

Součástí dohody je přiznání viny Jona Jonese za jízdu pod vlivem alkoholu. Díky dohodě Jon Jones nepůjde do vězení. Místo toho stráví 96 hodin ve speciálním zařízení, připomínajícím domácí vězení, kde bude muset nosit zařízení na sledování místa svého pobytu.

Dále musí podstoupit devadesátidenní terapii, která kvůli pandemii koronaviru bude probíhat formou videokonference, musí odpracovat 48 hodin veřejně prospěšných prací a také zaplatí pokutu. Kromě toho musí do svého vozu nainstalovat speciální zámek, který před každou jízdou zkontroluje hladinu alkoholu v jeho organismu.

Navíc obdrží podmíněný trest s odkladem na 12 měsíců.

Zdroj: TMZ.com


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ