DomůUFCJon Jones přiznal svou vinu a zná výrok soudu za jízdu pod...

Jon Jones přiznal svou vinu a zná výrok soudu za jízdu pod vlivem alkoholu

Šampion polotěžké váhy organizace UFC Jon “Bones” Jones přiznal svou vinu za jízdu pod vlivem alkoholu a na základě dohody s prokuraturou unikne vězení.

Embed from Getty Images

Podle policejní zprávy obdrželi 26. března důstojníci hlášení o střelbě. Policisté po příjezdu na místo našli opilého Jona Jonese v jeho voze. “Bones” tvrdil, že o výstřelech nic neví, ale potvrdil, že řídil po požití alkoholu a také jim sdělil, že v jízdě hodlá pokračovat. Policisté mu provedli testy a zjistili, že Jones překročil povolený limit alkoholu více než dvojnásobně. Po prohledání jeho vozu důstojníci našli nabitou pistoli a otevřenou lahev alkoholu.

Jon Jones byl zadržen a následně propuštěn na kauci. Poté došlo k dohodě se státním zástupcem v Novém Mexiku.

Součástí dohody je přiznání viny Jona Jonese za jízdu pod vlivem alkoholu. Díky dohodě Jon Jones nepůjde do vězení. Místo toho stráví 96 hodin ve speciálním zařízení, připomínajícím domácí vězení, kde bude muset nosit zařízení na sledování místa svého pobytu.

Dále musí podstoupit devadesátidenní terapii, která kvůli pandemii koronaviru bude probíhat formou videokonference, musí odpracovat 48 hodin veřejně prospěšných prací a také zaplatí pokutu. Kromě toho musí do svého vozu nainstalovat speciální zámek, který před každou jízdou zkontroluje hladinu alkoholu v jeho organismu.

Navíc obdrží podmíněný trest s odkladem na 12 měsíců.

Zdroj: TMZ.com

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ