DomůUFCJon Jones v zápase o prozatímní titul těžké váhy UFC? Dana White:...

Jon Jones v zápase o prozatímní titul těžké váhy UFC? Dana White: Zní to jako něco, co bychom mohli udělat

Mohl by se Jon Jones vrátit do oktagonu UFC rovnou zápasem o prozatímní titul v těžké váze? Prezident organizace Dana White si myslí, že ano.

Jon Jones (26-1 MMA, 20-1 UFC), bývalý šampion polotěžké váhy, se už více než rok připravuje na přechod do těžké váhy a termín jeho návratu je ve hvězdách. Šampion Francis Ngannou se podrobil operaci kolene a bude nejspíš delší dobu mimo hru. Je jasné, že organizace bude nucena situaci v těžké váze řešit.

V nedávném rozhovoru pro ESPN Dana White uvedl, že pokud bude Ngannou (17-3 MMA, 12-2 UFC) nějakou dobu mimo hru, mohl by Jon Jones, při svém debutu v divizi, vklouznout rovnou do zápasu o prozatímní titul.

“Vůbec jsem o tom nepřemýšlel, ale ano, zní to jako něco, co bychom udělali,” řekl White.

“Ne, dokud nebudeme vědět, co Francis udělá nebo co se stane, ale pokud to tak bude, pokud skončí na rok mimo hru, Jon by mohl přijít a mohl by bojovat o titul.”

Ngannou nyní, kromě dlouhé rekonvalescence po operaci, musí vyřešit ještě jednu zcela zásadní věc, a to smlouvu s UFC. Ačkoli jeho současná smlouva skončila, díky “mistrovské klauzuli” došlo k jejímu prodloužení poté, kdy na UFC 270 obhájil svůj titul v zápase s Cirylem Ganem.

White doufá, že se mu podaří se svým šampionem uzavřít dohodu. A mezitím by o Ngannouově další výzvě mohl rozhodnout zápas o prozatímní titul, ve kterém by se mohl představit Jon Jones.

Zdroj: MMA Junkie | ESPN

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ