Jon Jones upřednostňuje Blachowicze před Reyesem

Novinář z ESPN Ariel Helwani informoval, že UFC chce odvetu Jona Jonese a Dominicka Reyese, ale sám “Bones” by raději zápas s Janem Blachowiczem.

Embed from Getty Images

“Minulý víkend jsem v Las Vegas viděl Dominicka Reyese. Vypadal frustrovaně. Řekl, že UFC chce uspořádat odvetný zápas mezi ním a Jonesem, ale Jones prý tlačí na UFC s tím, že chce zápasit s Janem Blachowiczem.”

Helwani dále řekl:

“Podle mého názoru je odveta mezi Jonesem a Reyesem tím nejlepším řešením. Byl by to největší možný zápas a garance skvělého souboje. Obzvláště poté, kdy jejich první utkání skončilo takovým těsným výsledkem.”

Připomeňme si, že během turnaje UFC 247 Jones porazil 30letého Reyese jednomyslným rozhodnutím. Souboj byl tak vyrovnaný a výsledek pro mnohé tak kontroverzní, že UFC chce uspořádat odvetu.

Jan Blachowicz na turnaji UFC Rio Rancho už v prvním kole knokautoval Corey Andersona. A hned v oktagonu se obrátil na přítomného Jonesevyzval jej k souboji o titul. Na Jonesovi bylo vidět, že výzvu přijímá.

Je otázkou, proč se Jones přiklání k utkání s Blachowiczem. Je docela možné, že v něm vidí, oproti Reyesovi, menší hrozbu. Ale to je pouze spekulace.

Zdroj: ESPN, Youtube

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCVideaZahraniční MMA