DomůCZ/SK MMAJonas Magard odhaluje, jaké má plány a s kým chce obhajovat!

Jonas Magard odhaluje, jaké má plány a s kým chce obhajovat!

Poprvé se Jonas Magard v kleci největší tuzemské organizace ukázal na turnaji OKTAGON 27, kde si vítězstvím řekl o titulovou šanci, která pak záhy přišla. V hlavním zápase turnaje OKTAGON Prime 4 jednoznačně přejel Filipa Macka. Od té doby jsme ho viděli pouze v boxerském duelu se Sivákem, ale na první obhajobu stále čekáme.

Je to už 9 měsíců od titulové bitvy s Mackem a žádný nový vyzyvatel se neukázal. Filip Macek mezitím získal dvě dominantní výhry a chce další šanci. Organizace nebyla proti a nabídla uspořádat souboj Magard vs. Macek na turnaji OKTAGON 38 v Brně. Macek si však z posledního duelu odnesl menší zranění a nemůže do zápasu nastoupit.

“Chci s Filipem zápasit znovu, protože ho chci tentokrát ukončit. Taky bych si proti němu chtěl otestovat svůj wrestling. Také si chci dát odvetu, protože jsem nikdy nic podobného neměl. Je to o tom, že sice zápasíš s tím samým borcem, ale zároveň to ten samý borec není. V posledních dvou zápasech byl naštvaný a šel dopředu. S takovým bojovníkem chci zápasit. V prvním zápase jsme ho trochu nachytali s kalhotami dole, protože si myslel, že bude wrestlit, ale nakonec to byl jen postoj. Chci si to s ním dát znovu a ukončit ho. Je to pro mě výzva. Mám za sebou pětikolové bitvy, souboje před publikem i bez publika, ale nikdy jsme neměl odvetu a to je něco, co si chci vyzkoušet,” prohlásil Magard ve druhé epizodě pořadu OKTAGON Hype.

Proč odmítl zápas s Limou?

Vedení kromě Macka nabídlo pro titulový duel také Brazilce Limu, který si však dle šampiona šanci nezaslouží, jelikož v organizaci nikdy nebojoval a musí se prvně ukázat fanouškům.

“Rozhodně. Kdo ho v OKTAGONU zná? Je třeba mít nějaký příběh. Mě hodně lidí zná a samozřejmě znají Filipa. Proto si myslím, že ten zápas dává smysl. Filip si ten souboj zaslouží, protože si ho vybojoval. Chci mu dát další šanci. Šanci bojovat o titul před vyprodanou O2 arenou. Jsem Santa Claus a mám pro něj pořádně tvrdé dárky,” nechal se slyšet Magard.

Aktuálně to tedy vypadá, že odvety Magarda s Mackem se dočkáme na konci roku v pražské O2 areně.

Zdroj: YouTube OKTAGON MMA


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ