DomůUFCUtká se Dominick Reyes s Janem Blachowiczem o prozatímní pás šampiona UFC...

Utká se Dominick Reyes s Janem Blachowiczem o prozatímní pás šampiona UFC polotěžké váhy?

Reyes vs. Blachowicz o pás UFC? Americký zápasník řekl, že ho souboj s Janem Blachowiczem láká. Obzvláště, pokud by šlo o prozatímní pás šampiona polotěžké váhy UFC.

Embed from Getty Images

Souboj Reyese s Blachowiczem by se měl uskutečnit v případě, že by aktuální šampion polotěžké váhy Jon Jones nebyl schopen nastoupit k odvetě proti Reyesovi.

Budoucnost Jona Jonese je aktuálně dosti nejasná. Tyto nejasnosti jsou způsobeny dalšími Jonesovými problémy se zákonem. Naposledy jej policie v Albuquergue přistihla při jízdě pod vlivem alkoholu a držení zbraně. UFC pravděpodobně sama neví, co s Jonesem dále.

A právě proto se nyní otevírá možnost uspořádat souboj o prozatímní pás šampiona polotěžké váhy UFC mezi Dominickem Reyesem a Janem Blachowiczem.

Američan je takovému zápasu evidentně nakloněn:

“Blachowicz je fantastický bojovník. Považuji ho za jednoho z technicky nejlepších zápasníků v divizi. Je hodně silný. Je technicky vynikající a má spoustu zkušeností. Ví, jak má bojovat a umí to opravdu dokonale. Chci s Janem bojovat už od chvíle, kdy jsem porazil Jareda Canonniera.”

“Nevím, jestli si na to pamatujete, ale vyzval jsem ho už po tom zápase. Je to týpek, kterého jsem chtěl od začátku. Jestli je něco takového, jako prozatímní pás, bojujme o něj. Nejdříve Jan Blachowicz a potom odveta s Jonesem.”

Dominick Reyes s Jonem Jonesem bojoval na začátku tohoto roku na turnaji UFC 247. Prohrál s ním na body. Velké množství expertů si však myslí, že v zápase zvítězil Reyes. I to bylo jedním z důvodů, proč UFC dávala přednost odvetě Reyese s Jonesem před zápasem o titul mezi Jonesem a Blachowiczem.

Zdroj: Podcast What the Heck

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ