DomůUFCUtká se Dominick Reyes s Janem Blachowiczem o prozatímní pás šampiona UFC...

Utká se Dominick Reyes s Janem Blachowiczem o prozatímní pás šampiona UFC polotěžké váhy?

Reyes vs. Blachowicz o pás UFC? Americký zápasník řekl, že ho souboj s Janem Blachowiczem láká. Obzvláště, pokud by šlo o prozatímní pás šampiona polotěžké váhy UFC.

Embed from Getty Images

Souboj Reyese s Blachowiczem by se měl uskutečnit v případě, že by aktuální šampion polotěžké váhy Jon Jones nebyl schopen nastoupit k odvetě proti Reyesovi.

Budoucnost Jona Jonese je aktuálně dosti nejasná. Tyto nejasnosti jsou způsobeny dalšími Jonesovými problémy se zákonem. Naposledy jej policie v Albuquergue přistihla při jízdě pod vlivem alkoholu a držení zbraně. UFC pravděpodobně sama neví, co s Jonesem dále.

A právě proto se nyní otevírá možnost uspořádat souboj o prozatímní pás šampiona polotěžké váhy UFC mezi Dominickem Reyesem a Janem Blachowiczem.

Američan je takovému zápasu evidentně nakloněn:

“Blachowicz je fantastický bojovník. Považuji ho za jednoho z technicky nejlepších zápasníků v divizi. Je hodně silný. Je technicky vynikající a má spoustu zkušeností. Ví, jak má bojovat a umí to opravdu dokonale. Chci s Janem bojovat už od chvíle, kdy jsem porazil Jareda Canonniera.”

“Nevím, jestli si na to pamatujete, ale vyzval jsem ho už po tom zápase. Je to týpek, kterého jsem chtěl od začátku. Jestli je něco takového, jako prozatímní pás, bojujme o něj. Nejdříve Jan Blachowicz a potom odveta s Jonesem.”

Dominick Reyes s Jonem Jonesem bojoval na začátku tohoto roku na turnaji UFC 247. Prohrál s ním na body. Velké množství expertů si však myslí, že v zápase zvítězil Reyes. I to bylo jedním z důvodů, proč UFC dávala přednost odvetě Reyese s Jonesem před zápasem o titul mezi Jonesem a Blachowiczem.

Zdroj: Podcast What the Heck


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
81SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ