DomůUFCDaniel Cormier o Jonu Jonesovi: "Může prohrát, ale jen se zápasníkem v...

Daniel Cormier o Jonu Jonesovi: “Může prohrát, ale jen se zápasníkem v těžké váze”

Daniel Cormier, i přes ne zrovna dobré vztahy s Jonem Jonesem, oceňuje talent svého bývalého soupeře.

Embed from Getty Images

Bývalý šampion polotěžké a těžké váhy UFC Daniel Cormier v minulosti při mnoha příležitostech chválil dovednosti Jona Jonese, a to přesto, že mezi nimi nepanují žádné sympatie. Nyní se Cormier k Jonesovi opět vyjádřil:

“Nevím, kdo může porazit Jonese. Opravdu mě nikdo nenapadá a to víte, co si o něm myslím. Je opravdu dobrý. Myslím, že může prohrát pouze s někým z těžké váhy. Musí to být někdo obrovský, kdo si s ním poradí. A musel by ho knokautovat, protože s Jonesem v 25 minutovém zápase by ani takový zápasník neměl šanci.”

Cormier se také vyjádřil k Adesanyovi, který nevynechá příležitost, kdy může Jonese provokovat.

“Israel je dobrý bojovník. Disponuje arzenálem dovedností, je kreativní. Ale podívejte se na mě – jsem jedním z nejlepších bojovníků v historii MMA a Jones mě dokázal dvakrát porazit. To hodně vypovídá o jeho dovednostech a o tom, jakým je zápasníkem. Jestli je schopen Israel Jonese porazit? Ano, bylo by to možné, ale jedině kdyby Jones zvolil špatnou taktiku. Když bojujete s Adesanyou, je potřeba ho dostat na zem, protože, jestli s ním budete bojovat v postoji, nemusí to dopadnout dobře. V postoji je excelentní.”

Jon Jones se ve svém dalším utkání střetne s Dominickem Reyesem. Souboj se uskuteční na turnaji UFC 247, 8. února v Houstonu.

Zdroj:  MMA Junkie

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ