Daniel Cormier o Jonu Jonesovi: “Může prohrát, ale jen se zápasníkem v těžké váze”

Daniel Cormier, i přes ne zrovna dobré vztahy s Jonem Jonesem, oceňuje talent svého bývalého soupeře.

Embed from Getty Images

Bývalý šampion polotěžké a těžké váhy UFC Daniel Cormier v minulosti při mnoha příležitostech chválil dovednosti Jona Jonese, a to přesto, že mezi nimi nepanují žádné sympatie. Nyní se Cormier k Jonesovi opět vyjádřil:

“Nevím, kdo může porazit Jonese. Opravdu mě nikdo nenapadá a to víte, co si o něm myslím. Je opravdu dobrý. Myslím, že může prohrát pouze s někým z těžké váhy. Musí to být někdo obrovský, kdo si s ním poradí. A musel by ho knokautovat, protože s Jonesem v 25 minutovém zápase by ani takový zápasník neměl šanci.”

Cormier se také vyjádřil k Adesanyovi, který nevynechá příležitost, kdy může Jonese provokovat.

“Israel je dobrý bojovník. Disponuje arzenálem dovedností, je kreativní. Ale podívejte se na mě – jsem jedním z nejlepších bojovníků v historii MMA a Jones mě dokázal dvakrát porazit. To hodně vypovídá o jeho dovednostech a o tom, jakým je zápasníkem. Jestli je schopen Israel Jonese porazit? Ano, bylo by to možné, ale jedině kdyby Jones zvolil špatnou taktiku. Když bojujete s Adesanyou, je potřeba ho dostat na zem, protože, jestli s ním budete bojovat v postoji, nemusí to dopadnout dobře. V postoji je excelentní.”

Jon Jones se ve svém dalším utkání střetne s Dominickem Reyesem. Souboj se uskuteční na turnaji UFC 247, 8. února v Houstonu.

Zdroj:  MMA Junkie

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA