DomůUFCJorge Masvidal ostře o možné odvetě s Natem Diazem: Pojďme na to,...

Jorge Masvidal ostře o možné odvetě s Natem Diazem: Pojďme na to, rozbiju ti držku!

Jorge Masvidal je otevřený odvetě s mladším z populárních bratrů Diazových, přestože v prvním zápase nad Natem Diazem suverénně zvítězil.

“Gamebred” završil svůj skvělý rok 2019 vítězstvím nad Natem Diazem na turnaji UFC 244 v New Yorku. V sázce byl speciální pás “BMF” vytvořený organizací Ultimate Fighting Championship. Masvidal porazil Diaze TKO, když lékař duel přerušil kvůli zraněním, která Nate utrpěl.

V sérii otázek a odpovědí na platformě Rumble se Jorge Masvidal vyjádřil k možné odvetě s Diazem.

“Ten hajzl to nechce… Málem jsem ho zabil! Nedával jsem tomu vychrtlíkovi žádnou šanci. Viděli jste jeho poslední zápas s Leonem Edwardsem. Když jsem se na to díval, říkal jsem si, že by byla velká chyba, kdyby nás nechali znovu bojovat. UFC se o tento zápas ani nesnaží.”

“To hubené koště pořád jenom mluví. V určitém okamžiku budeme muset bojovat. Až potopím Colbyho a budu muset čekat na Usmana, tak můžeš dostat po hubě brácho. Až budu čekat na šampiona, až získám první místo v žebříčku, pak tě můžu pro vlastní zábavu zničit. Nejdřív jsem byl v pohodě, ale ty jsi fakt idiot. Řekl jsi spoustu hloupostí a já ti odpustil, ale… Sakra, pojďme na to. Rozbiju ti držku, brácho.”

“Nejedná se o výzvu. Po příštím zápase se chystám bojovat o mistrovský pás, a jestli na ten zápas budu čekat dlouho, tak ti, mezitím, za ty řeči rozbiju hubu.”

Sedmatřicetiletý Jorge Masvidal (MMA 35-15) má na kontě neuvěřitelných 50 zápasů v kleci MMA. Při svém posledním vystoupení v oktagonu byl brutálně knokautován již zmíněným Kamaru Usmanem v bezprostřední odvetě o mistrovský pás UFC ve velterové váze.

O několik měsíců dříve musel také uznat Usmanovu převahu, když s ním prohrál rozhodnutím rozhodčích.

Držitel pásu “BMF” je v současné době na 6. místě v kategorii do 77 kg. Na svém kontě má mimo jiné výhry nad Darrenem Tillem, Benem Askrenem a Natem Diazem. Nyní se utká s Colbym Covingtonem v zápase večera na UFC 272, které se koná 5. března v Las Vegas.

Zdroj: Rumble

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ