DomůUFCJsem připraven na 15 minut pekla - Aleksandar Rakic je před soubojem...

Jsem připraven na 15 minut pekla – Aleksandar Rakic je před soubojem s Anthony Smithem ve skvělé formě

Už za pár dní spolu, v oktagonu UFC, změří síly Aleksandar Rakic a Anthony Smith. A je docela možné, že vítěz tohoto zápasu se v blízké budoucnosti střetne s Jiřím Procházkou.

Embed from Getty Images

Rakouský zápasník se v rozhovoru pro portál MMA Junkie podělil o své pocity a postřehy před nadcházejícím soubojem.

Rakic si je vědom toho, že jej čeká velice těžký úkol. Nemá v plánu nic konkrétního, čím by chtěl zkušenějšího Američana ukončit před časem a proto se ve své přípravě zaměřil na to, aby byl připravený na plná tři kola.

“Jsem připravený na 15 minut pekla. Nechci říkat, že ho ukončím v 1. nebo ve 2. kole. Zápas je zápas – nikdy nevíš. Trénoval jsem postoj, wrestling i boj na zemi. Makal jsem také na své kondici. Takže jestli bude utkání trvat plná tři kola, budu spokojený. Jestli ho ukončím před časem, budu taky spokojený. Chci se ukázat v tom nejlepším světle a už o víkendu budete moci sledovat výsledky toho, na co jsem poslední dva měsíce dřel od rána do večera.”

https://www.instagram.com/p/CERnbJIgoxD/?utm_source=ig_web_copy_link

Aleksandar Rakic ve svém posledním zápase prohrál těsně na body s Volkanem Oezdemirem.

“Lionheart” Smith je na tom podobně. V květnu jej doslova rozdrtil Glover Teixeira, který jej po extrémně dominantním výkonu ukončil v pátém kole.

Z pohledu českého fanouška je zápas zajímavý především z toho důvodu, že jeho vítěz se stane potenciálním soupeřem Jiřího Procházky v jeho dalším zápase pod křídly UFC. Stejně tak však může být jeho soupeřem vítěz zářijového souboje mezi Thiago Santosem a Gloverem Teixeirou.

Zdroj: MMA Junkie | Instagram Aleksandar Rakic

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ