Jsem připraven na 15 minut pekla – Aleksandar Rakic je před soubojem s Anthony Smithem ve skvělé formě

Už za pár dní spolu, v oktagonu UFC, změří síly Aleksandar Rakic a Anthony Smith. A je docela možné, že vítěz tohoto zápasu se v blízké budoucnosti střetne s Jiřím Procházkou.

Embed from Getty Images

Rakouský zápasník se v rozhovoru pro portál MMA Junkie podělil o své pocity a postřehy před nadcházejícím soubojem.

Rakic si je vědom toho, že jej čeká velice těžký úkol. Nemá v plánu nic konkrétního, čím by chtěl zkušenějšího Američana ukončit před časem a proto se ve své přípravě zaměřil na to, aby byl připravený na plná tři kola.

“Jsem připravený na 15 minut pekla. Nechci říkat, že ho ukončím v 1. nebo ve 2. kole. Zápas je zápas – nikdy nevíš. Trénoval jsem postoj, wrestling i boj na zemi. Makal jsem také na své kondici. Takže jestli bude utkání trvat plná tři kola, budu spokojený. Jestli ho ukončím před časem, budu taky spokojený. Chci se ukázat v tom nejlepším světle a už o víkendu budete moci sledovat výsledky toho, na co jsem poslední dva měsíce dřel od rána do večera.”

https://www.instagram.com/p/CERnbJIgoxD/?utm_source=ig_web_copy_link

Aleksandar Rakic ve svém posledním zápase prohrál těsně na body s Volkanem Oezdemirem.

“Lionheart” Smith je na tom podobně. V květnu jej doslova rozdrtil Glover Teixeira, který jej po extrémně dominantním výkonu ukončil v pátém kole.

Z pohledu českého fanouška je zápas zajímavý především z toho důvodu, že jeho vítěz se stane potenciálním soupeřem Jiřího Procházky v jeho dalším zápase pod křídly UFC. Stejně tak však může být jeho soupeřem vítěz zářijového souboje mezi Thiago Santosem a Gloverem Teixeirou.

Zdroj: MMA Junkie | Instagram Aleksandar Rakic

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA