Justin Gaethje prozradil, co musí udělat, aby porazil Khabiba Nurmagomedova

Pravděpodobně už v září dojde k zápasu mezi Khabibem Nurmagomedovem (28-0) a Justinem Gaethjem (22-2) o titul šampiona UFC lehké váhy. A “The Highlight” prozrazuje, co musí udělat pro to, aby svému soupeři uštědřil první porážku v jeho kariéře.

Embed from Getty Images

“Budu velmi tvrdě pracovat na tom, abych se stal tou nejlepší verzí sebe sama.”

“První věcí, se kterou si musíš poradit, když jsi unavený jsou nohy. Od teď budu hodně běhat, skákat přes švihadlo a dělat dřepy.”

“Když jsou mé nohy ve formě, neunavím se. Když se neunavím, můžu bez problému znovu a znovu vstávat ze země. Když můžu donekonečna vstávat, můžu dávat rány, jako když do tebe vrazí kamion.”

“Všechno je to o kardiu.”

Gaethje tedy počítá, že se během utkání s Nurmagomedovem bude muset hodně bránit takedownům a pravděpodobně se několikrát ocitne na zemi. Což se v zápase s Khabibem dá stoprocentně očekávat.

Bude se tedy snažit být maximálně připravený kondičně a fyzicky, aby mohl čelit Khabibově skvělému wrestlingu. Recept na Khabiba v Gaethjeho podání se zdá být jasný: ubránit se takedownům, nezůstávat na zemi, jít do postoje a tam jej ničit svými zbraněmi.

Ve svém posledním zápase Gaethje porazil Tonyho Fergusona a získal prozatímní pás šampiona lehké váhy. Pod hlavičkou organizace UFC předtím porazil například Donalda Cerroneho nebo Edsona Barbozu. Během své kariéry prohrál dvakrát, a to s Eddiem AlvarezemDustinem Poirierem.

Zdroj: MMA Fighting

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz

Sleduj MMA Youtube kanál

KATEGORIE
UFCZahraniční MMA