DomůCZ/SK MMAKarlos Vémola je pár dní po operaci, ale už plánuje návrat do...

Karlos Vémola je pár dní po operaci, ale už plánuje návrat do klece!

Po turnaji OKTAGON 34, kde se Karlos Vémola stal šampionem polotěžké váhy, překvapil prohlášením, že tento pás nehodlá obhajovat. Jedinými soupeři, proti kterým by tento titul obhajoval, by byli Attila Végh nebo Stephan Pütz.

Je tedy otázkou, v jaké váhové kategorii příště “Terminátora” uvidíme. Nedávno prohlásil, že bude bojovat s kýmkoli a klidně by to mohlo být v těžké váze. V nejnovějším videu na sociálních sítích však fanoušky seznámil se svým zdravotním stavem po operaci lokte a uvedl, že se pomalu začíná připravovat a snižovat váhu. Zdá se tedy pravděpodobnější, že jej uvidíme bojovat ve střední váze.

“Často se mě ptáte, jak jsem na tom po operaci. Myslím, že na to, že jsem týden po operaci, je to naprosto skvělé. Chodím bez ortézy, nemám otoky, rukou normálně hýbu a lékař říkal, že mám cvičit podle pocitu. I když to pro mě znamená cvičit okamžitě, nechtěl jsem to uspěchat, podcenit.”

“Vytáhli mi stehy. Zatím jsem ani neběhal, abych se nezpotil a nedostala se mi do toho nějaká infekce. V pondělí začínám pomalu trénovat s gumami, začnu běhat a snižovat váhu. Pomalu a pozvolna se vracím do přípravy. Doufám, že mi Ondra (Novotný) připraví v Německu nějakého dobrého soupeře. Oss.”

Je tedy zřejmé, že Karlos plánuje svůj návrat do Frankfurtu. Tam se turnaj OKTAGONU uskuteční 15. října, a to znamená, že “Terminátor” plánuje svůj návrat do klece už za necelé dva měsíce.

Na turnaji ve Frankfurtu uvidíme zápasy Stephan Pütz vs. Miloš Petrášek nebo odvetu mezi Christianem Eckerlinem a Denilsonem Nevesem de Oliveirou. Během galavečera by se měli představit také další německé hvězdy MMA Christian Jungwirth, David Zawada nebo Niklas Stolze.

Zdroj: Instagram Karlos Vémola | Instagram FightLive

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ