Šéf PFL o budoucnosti: Nic pro nás není nemožné

Americká organizace Professional Fighters League (PFL) zakončila další rok své existence turnajem v hale Madison Square Garden v New Yorku.

Embed from Getty Images

Je to další důkaz toho, že tato organizaci se stává čím dál silnějším hráčem na poli MMA,

Nedávno bylo kolem organizace rušno ve spojitosti s Rory McDonaldem (21-6-1). Bývalý šampion organizace BELLATOR a uchazeč o titul organizace UFC se rozhodl podepsat smlouvu s organizací PFL, která mu zajistila účast v turnaji o pás šampiona weltrové váhy, který je spojen s výhrou 1 milion dolarů.

Rey Sefo, šéf organizace PFL, po posledním turnaji řekl, že počítá s tím, že za nedlouho se pod křídla PFL dostanou také jiní zajímavý zápasníci.

„Chci podepsat kontrakty s větším počtem známých fighterů a dále rozvíjet naši značku. Právě jsme na našem turnaji ukázali, že neustále rosteme. Podepsali jsme kontrakt s Rorym a ukázali jsme, že pro nás není nic nemožné. Jednáme se spoustou známých zápasníků, kteří chtějí vstoupit do naší organizace.“

A i vzhledem k tomu, že PFL disponuje smlouvou s televizní stanicí ESPN, nebudou tato slova jen tak nějakým plácáním do větru.

Zdroj: Instagram Rey Sefo | pflmma.com

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
PFLZahraniční MMA

PŘEČTI SI TAKÉ