DomůPFLŠéf PFL o budoucnosti: Nic pro nás není nemožné

Šéf PFL o budoucnosti: Nic pro nás není nemožné

Americká organizace Professional Fighters League (PFL) zakončila další rok své existence turnajem v hale Madison Square Garden v New Yorku.

Embed from Getty Images

Je to další důkaz toho, že tato organizaci se stává čím dál silnějším hráčem na poli MMA,

Nedávno bylo kolem organizace rušno ve spojitosti s Rory McDonaldem (21-6-1). Bývalý šampion organizace BELLATOR a uchazeč o titul organizace UFC se rozhodl podepsat smlouvu s organizací PFL, která mu zajistila účast v turnaji o pás šampiona weltrové váhy, který je spojen s výhrou 1 milion dolarů.

Rey Sefo, šéf organizace PFL, po posledním turnaji řekl, že počítá s tím, že za nedlouho se pod křídla PFL dostanou také jiní zajímavý zápasníci.

“Chci podepsat kontrakty s větším počtem známých fighterů a dále rozvíjet naši značku. Právě jsme na našem turnaji ukázali, že neustále rosteme. Podepsali jsme kontrakt s Rorym a ukázali jsme, že pro nás není nic nemožné. Jednáme se spoustou známých zápasníků, kteří chtějí vstoupit do naší organizace.”

A i vzhledem k tomu, že PFL disponuje smlouvou s televizní stanicí ESPN, nebudou tato slova jen tak nějakým plácáním do větru.

Zdroj: Instagram Rey Sefo | pflmma.com

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ