DomůCZ/SK MMAKarlos Vémola prozradil, kolik ho stálo nesplnění váhového limitu v zápase s...

Karlos Vémola prozradil, kolik ho stálo nesplnění váhového limitu v zápase s Ďatelinkou

Karlos Vémola řekl, o kolik peněz přišel, když se před titulovým soubojem s Milanem Ďatelinkou nevešel do stanoveného váhového limitu.

Zdroj: OKTAGON MMA

Karlos “Terminátor” Vémola se ocitl ve stejné situaci, v jaké byl před třemi lety jeho kamarád Jaroslav “Jubox” Pokorný. Ten měl koleno napadené stafylokokovou infekcí, a to samé se v současné době děje s loktem Karlose Vémoly. Ten se po posledním vyšetření dozvěděl, že mu po operaci odumírají vazy v lokti.

Nad pokračování jeho kariéry se v tuto chvíli vznáší obrovský otazník. Musel zrušit svůj zápas o titul ve střední váze s “Pirátem” Krištofičem, ke kterému mělo dojít na turnaji OKTAGON 30, a pravděpodobně bude muset zrušit nebo přeložit svůj boxerský zápas s Marpem, který byl naplánován na únor příštího roku.

Během rekonvalescence a nařízeného odpočinku poskytl “Terminátor” rozhovor pro stanici Evropa 2, ve kterém se hovořilo také o jeho titulovém zápase s Milanem Ďatelinkou, který se uskutečnil v březnu na turnaji OKTAGON 22. Připomeňme, že Vémola porazil Ďatelinku před časem už v prvním kole.

Během rozhovoru měl Karlos možnost vyjádřit se také ke komentářům na sociálních sítích, kde jeden z pisatelů narážel na nesplnění váhového limitu v zápase s Milanem Ďatelinkou: “Vémolo, nikdo ti pás nevzal, ty jsi ho doslova a do písmene prožral v hamburgerech!”

Karlos Vémola tehdy přišel o mistrovský pás kvůli tomu, že převážil o 0,6 kg a dostal pokutu 20 % z výplaty, přičemž ani v případě vítězství nad Milanem Ďatelinkou by mistrovský pás nemohl získat zpět. Terminátor se k tomu vyjádřil jasně.

“To bych chtěl vidět toho člověka, jak vypadá. Ten večer jsem potřeboval shodit 13 kilo, shodil jsem 12 a půl kila. Chtěl bych vidět člověka, který to zkusí. Byl jsem na pokraji života a smrti. Dokonce i můj trenér mi říkal, že už dál nehubnu. Když mě viděli rozhodčí a lékař, už mi ani nedovolili dělat opravné vážení. Byl jsem mimo, za jednu noc jsem zhubl 12 a půl kila.”

“Myslím si, že jsem mistr ve shazování, ukázal jsem v Česku něco, co nikdo nikdy nepoznal a nikdo se dietami a shazováním nikdy netrápil tak jako já. Mimochodem, já ani nemám rád hamburgery. Mám rád jiné věci, ale rád bych věděl, jak vypadá to h*vado, které tohle psalo a jak vypadá jeho jídelníček.”

“Já jsem se neprožral hamburgery, ale jednu chybu jsem udělal. Udělal jsem novou věc. Nevím, jestli se to o mě ví, ale začal jsem se otužovat a strašně jsem si zvykl na ledovou vodu. Kvůli tomu jsem nesnesl pobyt v horké vodě, strašně to pálilo a bylo to strašně nepříjemné. A proto jsem neudělal tu váhu. Stalo se mi to poprvé v životě a dokonce i mistr tesař se jednou utne.”

“Kvůli tomu zápasu jsem zhubl celkem 22 kilo. A chybělo mi 600g. Z toho 200g vážily trenýrky. Stálo mě to čtvrt milionu korun. Opravdu jsem to chtěl shodit a pak nějaké h*vado píše, že jsem se přežíral hamburgery. To by byl opravdu drahý hamburger. To by byl hambáč za čtvrt milionu.”

Zdroj: YouTube Evropa 2 | MMA Fanatik


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
82SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ