DomůCZ/SK MMAKarlos Vémola prozradil, kolik ho stálo nesplnění váhového limitu v zápase s...

Karlos Vémola prozradil, kolik ho stálo nesplnění váhového limitu v zápase s Ďatelinkou

Karlos Vémola řekl, o kolik peněz přišel, když se před titulovým soubojem s Milanem Ďatelinkou nevešel do stanoveného váhového limitu.

Zdroj: OKTAGON MMA

Karlos “Terminátor” Vémola se ocitl ve stejné situaci, v jaké byl před třemi lety jeho kamarád Jaroslav “Jubox” Pokorný. Ten měl koleno napadené stafylokokovou infekcí, a to samé se v současné době děje s loktem Karlose Vémoly. Ten se po posledním vyšetření dozvěděl, že mu po operaci odumírají vazy v lokti.

Nad pokračování jeho kariéry se v tuto chvíli vznáší obrovský otazník. Musel zrušit svůj zápas o titul ve střední váze s “Pirátem” Krištofičem, ke kterému mělo dojít na turnaji OKTAGON 30, a pravděpodobně bude muset zrušit nebo přeložit svůj boxerský zápas s Marpem, který byl naplánován na únor příštího roku.

Během rekonvalescence a nařízeného odpočinku poskytl “Terminátor” rozhovor pro stanici Evropa 2, ve kterém se hovořilo také o jeho titulovém zápase s Milanem Ďatelinkou, který se uskutečnil v březnu na turnaji OKTAGON 22. Připomeňme, že Vémola porazil Ďatelinku před časem už v prvním kole.

Během rozhovoru měl Karlos možnost vyjádřit se také ke komentářům na sociálních sítích, kde jeden z pisatelů narážel na nesplnění váhového limitu v zápase s Milanem Ďatelinkou: “Vémolo, nikdo ti pás nevzal, ty jsi ho doslova a do písmene prožral v hamburgerech!”

Karlos Vémola tehdy přišel o mistrovský pás kvůli tomu, že převážil o 0,6 kg a dostal pokutu 20 % z výplaty, přičemž ani v případě vítězství nad Milanem Ďatelinkou by mistrovský pás nemohl získat zpět. Terminátor se k tomu vyjádřil jasně.

“To bych chtěl vidět toho člověka, jak vypadá. Ten večer jsem potřeboval shodit 13 kilo, shodil jsem 12 a půl kila. Chtěl bych vidět člověka, který to zkusí. Byl jsem na pokraji života a smrti. Dokonce i můj trenér mi říkal, že už dál nehubnu. Když mě viděli rozhodčí a lékař, už mi ani nedovolili dělat opravné vážení. Byl jsem mimo, za jednu noc jsem zhubl 12 a půl kila.”

“Myslím si, že jsem mistr ve shazování, ukázal jsem v Česku něco, co nikdo nikdy nepoznal a nikdo se dietami a shazováním nikdy netrápil tak jako já. Mimochodem, já ani nemám rád hamburgery. Mám rád jiné věci, ale rád bych věděl, jak vypadá to h*vado, které tohle psalo a jak vypadá jeho jídelníček.”

“Já jsem se neprožral hamburgery, ale jednu chybu jsem udělal. Udělal jsem novou věc. Nevím, jestli se to o mě ví, ale začal jsem se otužovat a strašně jsem si zvykl na ledovou vodu. Kvůli tomu jsem nesnesl pobyt v horké vodě, strašně to pálilo a bylo to strašně nepříjemné. A proto jsem neudělal tu váhu. Stalo se mi to poprvé v životě a dokonce i mistr tesař se jednou utne.”

“Kvůli tomu zápasu jsem zhubl celkem 22 kilo. A chybělo mi 600g. Z toho 200g vážily trenýrky. Stálo mě to čtvrt milionu korun. Opravdu jsem to chtěl shodit a pak nějaké h*vado píše, že jsem se přežíral hamburgery. To by byl opravdu drahý hamburger. To by byl hambáč za čtvrt milionu.”

Zdroj: YouTube Evropa 2 | MMA Fanatik

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ