DomůCZ/SK MMAKarlos Vémola se dočkal! Už zná svého dalšího soupeře

Karlos Vémola se dočkal! Už zná svého dalšího soupeře

Karlos Vémola dlouho hledal soupeře, se kterým by se mohl utkat na posledním turnaji OKTAGONU v letošním roce, který proběhne 29. prosince. Nakonec ho našel.

OKTAGON MMA se 29. prosince vrátí do Prahy turnajem s pořadovým číslem 51. Zástupci organizace včera večer oznámili souboj, který jistě rozvášní české i slovenské fanoušky. Karlos Vémola si to totiž rozdá se Samuelem Krištofičem.

Zkušený Karlos Vémola (36-7) neztrácí čas. Letos se v kleci objevil už čtyřikrát a stále nemá dost.

Rok 2023 pro něj byl poměrně úspěšný. Třikrát odešel z oktagonu se zdviženou rukou, ovšem v nejsledovanějším zápase musel uznat převahu svého soupeře. Bojovníkem, který ho dokázal porazit, byl Patrik Kincl (27-10). Ten jej v květnu, na turnaji OKTAGON 43, porazil na body.

Včera bylo oznámeno že se Vémola 29. prosince utká s Krištofičem (16-6). Duel se uskuteční v dohodnutém váhovém limitu do 88,5 kg.

“Pirát” Krištofič v současné době prochází poměrně složitým obdobím své kariéry. Ze čtyř posledních zápasů má pouze jedinou výhru, když prohrál s Patrikem Kinclem, Alexem Lohorém (23-9) a Robertem Bryczkem (17-5). Polák jej navíc velmi efektně knokautoval po pouhých 56 sekundách zápasu.

Zdroj: Platforma X OKTAGON MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ