DomůPFLKayla Harrison vyzývá Cris Cyborg na zápas, ze kterého si vítězka odnese...

Kayla Harrison vyzývá Cris Cyborg na zápas, ze kterého si vítězka odnese tři miliony dolarů

Šampionka PFL Kayla Harrison je jednou z nejlepších bojovnic MMA. Dvojnásobná olympijská vítězka v judu zatím nenašla v kleci přemožitelku. Nad svými soupeřkami většinou jasně dominuje.

Její MMA bilance je 14-0, přičemž v jedenácti případech ukončila svou soupeřku před časem.

Mnozí říkají, že již brzy převezme pozici nejlepší bojovnice MMA všech dob. Existuje však i velká skupina těch, kteří sice uznávají její velký potenciál, ale zároveň dodávají, že úroveň jejích soupeřek v PFL nemá potřebnou kvalitu.

Kayla Harrison má 32 let. Pokud chce dokázat, že je nejlepší, musí s nejlepšími také bojovat. Právě proto Kayla už nějakou dobu usiluje o zápas s Cris Cyborg (současnou šampionkou organizace BELLATOR). Kromě toho se také velice často skloňuje její případný přestup do UFC, ke kterému by mohlo dojít po skončení aktuální sezóny PFL. V hlavě však má především potenciální zápas s Cris Cyborg.

“Uspořádejme souboj, kde vítězka bere vše,” začíná Harrison a přechází na další úroveň. “Pokud vyhraje, může si vzít mou výplatu. A pokud prohraje, může si ji nechat, protože ji bude potřebovat. A navíc souhlasím s plným dopingovým testováním USADA v mém případě a ty (Cyborg) můžeš brát doping na maximum. Mojí jedinou podmínkou je, aby byly povoleny lokty na zemi.”

Donn Davis, jeden ze zakladatelů a majitelů organizace PFL MMA, se toho chopil a přišel s konkrétními finančními návrhy. Nabízí peníze, které většinou nedostávají ani šampioni UFC. “Fanoušci si tento zápas přejí. Bojovnice tento zápas chtějí. A já se dívám a poslouchám. PFL MMA to kompletně zafinancuje a zařídí vše potřebné. Kayla Harrison vs. Cris Cyborg. 1 milion dolarů pro každou zápasnici + 2 miliony dolarů bonus pro vítěze. PPV super fight. Už žádné řeči. Ať se o tom, kdo je nejlepší, rozhodne v kleci,” prohlašuje Davis.

Cris Cyborg však v těchto dnech oznámila, že se chystá na svůj profesionální boxerský debut. Její boxerský zápas je naplánován na konec září v Brazílii. To by samozřejmě nebyla překážka, protože zápas MMA s Harrison by se mohl uskutečnit o něco později, ale nevypadá to, že by Cyborg měla velký zájem.

Alespoň zatím ne. Cyborg Kayle vyčítá, že není schopna prodat dostatek PPV. A také nesouhlasí s tím, že by měli mít stejný plat. “Ona (Harrison) by dostala stejnou výplatu na základě čeho? Že je vaše šampionka? Že porazila zápasnici, která má bilanci 12-13? Kvůli PPV, které prodává?” zareagovala na nabídku Cris Cyborg ironicky.

Zdroj: PFL MMA | MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ