DomůUFCRobert Whittaker před odvetou s Adesanyou: Nikdo nečeká, že vyhraju, ale mám...

Robert Whittaker před odvetou s Adesanyou: Nikdo nečeká, že vyhraju, ale mám na to, abych ho porazil

Robert Whittaker tvrdí, že před odvetným zápasem s Israelem Adesanyou, na turnaji UFC 271, na něj není vyvíjen žádný tlak.

Druhý zápas mezi Israelem Adesanyou (21-1) a Robertem Whittakerem (23-5) se odehraje tento víkend na turnaji UFC 271. Oba zápasníci se poprvé utkali v roce 2019. Nigerijec zvítězil knokautem ve druhém kole a stal se novým šampionem UFC ve střední váze. Od té doby Whittaker vyhrál tři zápasy.

“Moc jsem se tím netrápil, moc jsem o tom nepřemýšlel, protože jsem si užíval ty další zápasy. Když jsem se vrátil po prohře a po nějakém čase, kdy jsem si dával věci dohromady, byla to zábava, byla to velká zábava a užíval jsem si tu jízdu. Stejně jsem věděl, že všechny cesty vedou sem. Tak teď jsem tady.”

Whittaker prohlásil, že je nyní jiným zápasníkem a není na něj vyvíjen žádný tlak, protože všichni očekávají, že na UFC 271 prohraje.

“Především jsem úplně jiný člověk než tehdy. Ušel jsem od té doby dlouhou cestu. Jsem si velmi jistý tím, kdo jsem a tím, co dělám. Moc dobře si to uvědomuji. S těmito věcmi v ruce si myslím, že budu vůči jeho trikům docela imunní. Na tomto zápase je krásné, že nikdo nečeká, že vyhraju. Necítím žádný tlak. Je to šampion, vede si velmi dobře, takže tam půjdu a pokusím se vytěžit maximum z tvrdé práce.”

Robert Whittaker také věří, že se Israel Adesanya dá porazit.

“Vypadá fenomenálně, ale je porazitelný, má za sebou několik dobrých zápasů a dobrých výkonů, ale myslím, že ho můžu porazit. Mám schopnosti na to, abych ho porazil. Počkáme si a uvidíme. Je to tvrdý bojovník, ale v našem sportu si nikdy nemůžete být ničím dopředu jisti.”

Zdroj: BJ Penn


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ