DomůUFCVanessa Demopoulos skončila před turnajem UFC 270 s prací striptérky, aby se...

Vanessa Demopoulos skončila před turnajem UFC 270 s prací striptérky, aby se mohla plně soustředit na tréninkový kemp

Bojovnice Vanessa Demopoulos tančila třináct let u tyče. Před turnajem UFC 270 však s prací striptérky sekla, aby se mohla plně soustředit na MMA. A tento krok se vyplatil. Připsala si svou první výhru v UFC a dostala bonus za výkon večera.

Vanessa Demopoulos po vítězném zápase promluvila s novináři a prozradila, že osm týdnů před UFC 270 se vzdala striptýzu, který v posledních letech dělala, aby se mohla připravit na zápas se Silvanou Gómez Juárez.

Nemyslím si, že je to tajemství. Posledních 13 let jsem byla exotickou tanečnicí,” sdělila Demopoulos médiím. “Neřekla jsem to během rozhovoru v oktagonu, ale ráda bych to řekla teď: “Vzdala jsem se práce striptérky, abych se mohla plně soustředit na tréninkový kemp před zápasem. Před osmi týdny jsem skončila s tancem, abych se mohla plně soustředit na kariéru v MMA a mohla ji brát vážně každý den.”

Stane se Jiří Procházka prvním česko-slovenským šampionem UFC? >>>
Bude Martin Buday při svém debutu v oktagonu UFC úspěšný? >>>
Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo se stane šampionem střední váhy OKTAGONU – “Pirát” nebo Patrik Kincl? >>>

A vyplatilo se. Demopoulos si připsala nad Silvanou Gómez Juárez vítězství a navíc získala 50 tisíc dolarů jako bonus za výkon večera.

Čerpá ze zkušeností tanečnice u tyče

Demopoulos, která vyhrála svůj zápas proti Silvaně Gómez Juárezové submisí ze zad poté, co byla v prvním kole sražena k zemi tvrdým úderem, připsala vítězství svým rozsáhlým zkušenostem s tancem u tyče a tomu, co popsala jako “striptérský guard”:

“Byl to můj striptérský guard. Mnoho z mého jiu-jitsu pochází z mé zkušenosti tanečnice u tyče,” řekla na pozápasové konferenci po turnaji UFC 270.

Hop do náruče Roganovi

Díky vítězství si 33letá Vanessa Demopoulos vylepšila bilanci na 6-4. Bývalá šampionka organizace LFA se po vítězném zápase zapsala do povědomí fanoušků také originálním rozhovorem s komentátorem UFC Joem Roganem:

Zdroj: YouTube MMA Fighting | YouTube Incicta FC | Twitter UFC Europe

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ