Khabib Nurmagomedov je přesvědčen, že Makhachev bude nad Hookerem dominovat: Na 99 procent ho rozdrtí

Již na konci října se Islam Makhachev, mnohými označovaný za budoucího šampiona lehké váhy UFC, utká s Danem Hookerem. Khabib Nurmagomedov, který dagestánskému bojovníkovi dlouhodobě pomáhá s přípravou, si myslí, že Islam svého soupeře zničí.

Zdroj: UFC

Islam Makhachev (20-1) utrpěl ve své dosavadní profesionální kariéře pouze jednu porážku. K té však došlo před více než 6 lety a od té doby si Islam připsal na své konto 8 vítězství v řadě. Dalším bojovníkem, který mu stojí v cestě za titulem bude 30. října Dan Hooker (21-10). Ten vzal zápas místo zraněného Rafaela dos Anjose.

Novozélanďan přijal nabídku hned po svém triumfu na poslední číslované akci, takže na přípravu něčeho speciálního proti Makhachevovi nezbývá mnoho času. Podle Khabiba Nurmagomedova (29-0), který je označován za jednoho z nejlepších bojovníků všech dob, potřebuje „Hangman“ k vítězství opravdu hodně štěstí.

„Je to slušná výzva. Hooker je v současné době na šestém místě žebříčku lehké váhy, ale nemyslím si, že by se někdy utkal s někým, jako je Islam. Téměř všechny jeho zápasy byly proti postojářům. Nevím, jak se vypořádá s Islamovým wrestlingem a jeho tlakem v boji na zemi. Nedokážu si představit, čím by ho mohl zastavit. Jediné, co by mu mohlo vyjít, je nějaký náhodný úder. Pokud nepřijde, Islam jej na 99 procent rozdrtí.“

Sleduj turnaj UFC Vegas 39: Dern vs. Rodriguez ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! Obě prohrály pouze jedinkrát ve své kariéře. Připíše si druhou prohru v životě Mackenzie Dern nebo Marina Rodriguez? – SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – v noci ze soboty 9.10. na neděli 10.10.

Zdroj: MMA Junkie

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA

PŘEČTI SI TAKÉ