DomůUFCKhabib Nurmagomedov: Tony Ferguson ve mě zažehl oheň, znovu mám motivaci

Khabib Nurmagomedov: Tony Ferguson ve mě zažehl oheň, znovu mám motivaci

18. dubna v Brooklynu budeme mít možnost vidět dlouho očekávaný souboj mezi Tony Fergusonem (25-3) a Khabibem Nurmagomedovem (28-0). V sázce bude pás šampiona lehké váhy organizace UFC.

Embed from Getty Images

Ruští novináři se Khabiba zeptali na jeho motivaci před utkáním s Fergusonem. “Dagestánský orel” jim bez váhání odpověděl, že toto utkání pro něj má úplně jiný rozměr než všechny jeho předešlé zápasy v kariéře.

“Budu trénovat velmi tvrdě. Víc, než kdy jindy, protože mám mnohem lepšího protivníka, než jsem kdykoli předtím měl. Abych byl upřímný, v posledních zápasech mi chyběla motivace. Iaquinta, Conor, Barboza, Poirier..jsou dobří, ale nejsou jako Tony. On ve mě znovu zažehl oheň.”

Rus v předchozích utkáních poměrně jasně dominoval nad svými soupeři a pokud říká, že se bude připravovat ještě více a ještě tvrději, můžeme v oktagonu očekávat Khabiba v nejlepší životní formě. Zkrátka ve formě, v jaké jsme jej ještě neviděli.

Zdroj: rt.com

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ