DomůUFCKhabibova slova podpory pro Tonyho Fergusona: "Až tvůj syn vyroste, bude na...

Khabibova slova podpory pro Tonyho Fergusona: “Až tvůj syn vyroste, bude na tebe hrdý.”

Aktuální šampion lehké váhy organizace UFC Khabib Nurmagomedov poslal prostřednictvím Twitteru slova podpory pro Tonyho Fergusona, který na turnaji UFC 249 utrpěl těžkou porážku od Justina Gaethjeho.

Embed from Getty Images

“Cokoli se stalo, je už minulostí. Hlavu vzhůru Tony. Doufám, že ty i tvá rodina jste v pořádku. Až tvůj syn vyroste, bude na tebe hrdý.”

K souboji mezi Khabibem Nurmagomedovem a Tony Fergusonem mělo dojít už pětkrát, ale nakonec vždy tomuto střetnutí něco stálo v cestě. Naposledy naplánovaný duel zhatila světová pandemie koronaviru.

Možnost, že bychom se ještě někdy souboje “El Cucuy” vs. “The Eagle” dočkali, je pravděpodobně velice malá. Nejbližším soupeřem Khabiba by měl být Fergusonův přemožitel Justin Gaethje. A kromě něj je pak v lehké váze několik dalších žraloků, kteří si brousí zuby na Khabibův skalp.

Zdroj: Twitter Khabib Nurmagomedov

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ