DomůUFCKonečně! Glover Teixeira reaguje na výzvu Jiřího Procházky

Konečně! Glover Teixeira reaguje na výzvu Jiřího Procházky

Jiří Procházka zareagoval na slova Jana Blachowicze, který jej vyzýval k souboji a při té příležitosti připomněl Gloveru Teixeirovi, že stále čeká na jeho odpověď, týkající se jejich případné odvety.

V posledních dnech se doslova roztrhl pytel s bojovníky, kteří by Jiřímu Procházkovi rádi sebrali jeho mistrovský pás.

O svou šanci se hlásil Jamahal Hill, Magomed Ankalaev a naposledy Jan Blachowicz, který o souboj s českým samurajem žádal přímo šéfa UFC Danu Whitea.

Jiří Procházka reagoval na výzvu Jana Blachowicze slovy, že Polákovi nikdy nic neslíbil, ale nevylučuje, že se v budoucnu utkají. Zmínil také Glovera Teixeiru a apeloval na něj, že pokud nemá o odvetu zájem, ať mu dá vědět.

“Nikdy jsem ti náš souboj neslíbil. Řekl jsem, že jsi výzva, se kterou se chci v budoucnu vypořádat. Za druhé, stále čekám na odpověď Glovera Teixeiry. Pokud nemáš zájem o odvetu Glovere, dej mi vědět. Chci bojovat ještě do konce tohoto roku. A nezáleží na tom, s kým.”

Tento příspěvek nenechal bývalého brazilského šampiona chladným, protože ihned zareagoval.

“Pracoval jsem na tom dříve než ty. Jak říkal Khabib – pošli mi lokaci.”

Procházka a Teixeira se spolu utkali letos v červnu na turnaji UFC 275 v Singapuru. Po nesmírně napínavém souboji nakonec zvítězil “BJP”, když Brazilce v poslední minutě zápasu udolal.

Mnoho fanoušků se po tomto souboji domnívalo, že se chystá odveta mezi oběma muži, ale sám Procházka později prohlásil, že má zájem o zápas s Janem Blachowiczem v Evropě. Po nějaké době si to “český samuraj” rozmyslel a požádal o odvetu s Gloverem Teixeirou.

Zdroj: Twitter Jiří Procházka | Twitter Glover Teixeira

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ