DomůONEKoronavirus: Turnaj organizace ONE Championship se odehraje bez diváků

Koronavirus: Turnaj organizace ONE Championship se odehraje bez diváků

Ze Singapuru, kde se 28. února uskuteční turnaj ONE: King of the Jungle, asijské organizace ONE Championship, dorazily nečekané informace.

Vzhledem k epidemii koronaviru se pořadatelé rozhodli, že turnaj bude pro diváky uzavřen. Akce se tedy uskuteční, zápasníci budou v kleci bojovat, ale před prázdnými tribunami.

Organizace ONE Championship o svém rozhodnutí informovala veřejnost prostřednictvím prohlášení svého šéfa Chatri Sityodtonga na Facebooku:

“Vzhledem k situaci okolo koronaviru v Singapuru jsem se rozhodl udělat z turnaje ONE: King of the Jungle, který se uskuteční 28. února, uzavřenou událost, kterou budou diváci moci sledovat pouze prostřednictvím televizního, případně internetového, přenosu.

The Singapore Indoor Stadium nebude pro fanoušky přístupný a zápasy se tedy odehrají za zamčenými dveřmi. Bude je však přenášet televize, a to do více než 150 zemí světa. Lidé, kteří si koupili lístky na tento turnaj, dostanou své peníze zpět.”

Zdroj:  Facebook Chatri Sityodtong

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ