DomůCZ/SK MMAKSW 63: Patrik Kincl se rval, na Soldiće však nestačil

KSW 63: Patrik Kincl se rval, na Soldiće však nestačil

V hlavním zápase turnaje KSW 63 se odehrála titulová bitva o trůn veltrové váhy mezi Patrikem Kinclem a obhájcem pásu Roberto Soldićem. Patrik bojoval jako lev, přesto prohrál.

Zdroj: KSW MMA

Patrik Kincl šel do zápasu jako outsider a jak sám říkal, taková role mu vyhovuje. Překvapení se bohužel nekonalo. Soldić Kincla porazil TKO ve 3. kole. Patrik se však za svůj výkon stydět rozhodně nemusí.

V prvním kole měl podle předpokladů jasně navrch obhájce titulu, který dokázal Kincla několikrát slušně trefit. Patrik však měl v tomto kole také světlé chvilky. Dařily se mu především kopy.

Ve druhém kole Soldić opět tlačil. Český bojovník se pokusil přenést boj na zem, ale uvízl v gilotině, kterou však Chorvat nedotáhl do konce. Poté se Patrikovi dařilo soupeře kontrolovat na zemi a je více než pravděpodobné, že si tím získal druhé kole pro sebe.

Zdálo se, že Kincl svého soupeře na zemi unavil. Ale chyba lávky. Ve třetím kole se Soldićovi podařilo Kincla několikrát zasáhnout. Poslal jej k zemi. Kincl mu nabídl záda a Chorvat rozjel tvrdý ground and pound. Patrik se ještě přetočil, ale jeho obrana byla pasivní. Rozhodčí chvíli vyčkával, když však neviděl u českého bojovníka žádnou aktivitu, zápas ukončil.

Patrik Kincl tak na kýžený titul nedosáhl. Přesto se za svůj výkon nemusí stydět. Soldić je bezesporu nejlepším evropským veltrem, který by zcela určitě zanechal výraznou stopu i v UFC.

Zdroj: KSW MMA | Twitter Chillem Threebo

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ