DomůKSWKSW 65: Soldić tvrdě knokautoval Khalidova a sebral mu mistrovský pás! Našim...

KSW 65: Soldić tvrdě knokautoval Khalidova a sebral mu mistrovský pás! Našim bojovníkům se příliš nedařilo

Hvězdný turnaj KSW 65 je za námi a bylo se skutečně na co dívat. Galavečer nám nabídl dva titulové zápasy a také debuty Miroslava Brože a Magdalény Šormové v kleci polské organizace.

Zdroj: KSW MMA

V hlavním zápase večera se odehrála titulová bitva o pás šampiona střední váhy. Legenda polského i evropského MMA Mamed Khalidov bránil svůj pás před vyzyvatelem Roberto Soldićem, šampionem KSW ve veltrové váze. Khalidov bohužel titul uhájit nedokázal. Chorvat jej ve 2. kole brutálně knokautoval.

Ve druhém zápase večera se odehrála titulová odveta v pérové váze. Šampion Daniel Torres připravil svého soupeře Salahdina Parnasse o jeho pás v lednu letošního roku. Nyní se tedy oba bojovníci utkali v odvetě a po pětikolové bitvě se z vítězství mohl radovat francouzský bojovník, který zvítězil jednomyslným rozhodnutím.

Na hlavní kartě se tentokrát představili i naši bojovníci, kterým se bohužel nedařilo podle jejich představ. Miroslav Brož v zápase s Adamem Niedźwiedźem prohrál první dvě kola. Polský bojovník ovšem ve třetím kole úplně odpadl, “Inkvizitor” převzal otěže zápasu do svých rukou a podařilo se mu vybojovat alespoň remízu.

Magdalena Šormová byla v zápase s Anitou Bekus favoritkou, ale nedokázala předzápasové prognózy naplnit. Polka byla prakticky po celý zápas lepší a Magdu porazila jednomyslným rozhodnutím.

Na turnaji se představil také bývalý šampion lehké váhy organizace OKTAGON MMA – Mateusz Legierski. V zápase s Romanem Szymańskim tahal od začátku za kratší konec. Szymański byl jasně lepší a ve 2. kole Legierského knokautoval. Bývalý šampion OKTAGONU si tak na své konto připsal vůbec první porážku v kariéře.

Výsledky turnaje KSW 65: Khalidov vs. Soldić

Main Event

83,9 kg: Roberto Soldić porazil Mameda Khalidova KO ve 2. kole, 3:40 – titulový zápas ve střední váze 🏆

Main Card

65,8 kg: Salahdine Parnasse porazil Daniela Torrese jednomyslným rozhodnutím (50-45, 48-47, 49-46) – titulový zápas v pérové váze 🏆
65,8 kg: Lom-Ali Eskijew porazil Damiana Stasiaka jednomyslným rozhodnutím (29-27, 29-28, 30-26)
70,3 kg: Roman Szymański porazil Mateusze Legierského TKO ve 2. kole, 4:47
120,2 kg: Michał Kita porazil Marka Samociuka TKO v 1. kole, 3:22
79,4 kg: Adam Niedźwiedź vs. Miroslav Brož – většinová remíza (28-28, 29-28, 28-28)
93 kg: Damian Piwowarczyk porazil Marca Doussise submisí ve 2. kole, 2:22
52,2 kg: Anita Bekus porazila Magdalenu Šormovou jednomyslným rozhodnutím (29-28, 29-28, 29-28)

Prelims

68 kg: Patryk Likus porazil Piotra Olszynku KO ve 2. kole, 4:59
61,2 kg: Shamad Erzanukaev porazil Bartosze Reweru jednomyslným rozhodnutím (30-26, 30-27, 30-27)

Zdroj: KSW MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ