DomůCZ/SK MMALosene Keita tak dlouho provokoval Sanikidzeho, až mu "The NextGen" poslal jasný...

Losene Keita tak dlouho provokoval Sanikidzeho, až mu “The NextGen” poslal jasný vzkaz

V organizaci OKTAGON MMA se schyluje k epické bitvě šampionů. O souboji Losene Keita vs. Mate Sanikidze se spekuluje už delší dobu a nyní to vypadá, že se jej fanoušci už brzy dočkají.

Mate Sanikidze se naposledy v kleci představil na turnaji OKTAGON 37, kde získal pás šampiona pérové váhy. Losene Keita je sice šampionem lehké váhy, ale na turnaji OKTAGON 39 v Mnichově se představil v pérové váze. Svého soupeře, Švéda Barka, porazil ve třetím kole TKO a definitivně si tak řekl o titulový zápas se Sanikidzem.

Souboj šampionů bychom mohli vidět už na turnaji v Bratislavě, který se koná 29.4.

Oba bojovníci si v průběhu posledních týdnů a měsíců vyměnili několik vzkazů. Vše vyvrcholilo v posledních dnech, kdy Losene Keita na sociálních sítích publikoval dvě videa, ve kterých si ze Sanikidzeho dělal legraci, že jej nikde nemůže najít.

Mate Sanikidze posílá stručnou a jasnou odpověď

Šampión pérové váhy po několika dnech prolomil mlčení a na Keitova videa zareagoval.

„Ptá se, kde je Sanikidze, ale on to ví. Jsem na vrcholu pérové váhy s opaskem krále.”

“Keito, nejdříve tě rozbiju a pak tě pošlu zpátky do lehké váhy, aby tam Ronald Paradeiser ukončil tvoji kariéru.”

Zdroj: Instagram OKTAGON MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ