DomůCZ/SK MMAMá Tereza Bledá UFC na dosah? O víkendu čeká důležitý hovor

Má Tereza Bledá UFC na dosah? O víkendu čeká důležitý hovor

Šampionka organizace OKTAGON MMA a obrovský talent domácí scény, to je Tereza Bledá. V MMA zatím drtí všechny soupeřky jako na běžícím pásu, když stále drží neporazitelnost s pěti výhrami v řadě.

Jejím hlavním cílem, po získání opasku, je jednoznačně se probojovat do nejprestižnější ligy světa, kterou je UFC. Nic jiného Terezu nezajímá. Dle jejích slov jsou ve hře pouze dvě cesty, a to UFC nebo obhajoba pásu OKTAGONU. Laso od UFC by však mohlo přijít už velmi brzy.

„Aktuální situace se má tak, že manažer z First Round Managementu nám řekl, že by měla být přímá cesta do UFC. V sobotu máme dohodnutý video call, kde bych se měl dozvědět možnosti a detaily. Napjatě očekáváme, co uslyšíme. Jedna z variant je short notice na zápas v Londýně, kde je UFC už 19. března. Tady by mohla být Terka oficiální náhradnicí. Druhou možností je regulérní kontrakt. Pokud nyní nedopadne UFC, chtěli bychom na jaře zápas v OKTAGONU, který už dojednáváme s Ondrou Novotným,” prohlásil André Reinders, který je trenérem české šampionky pro portál Kaocko.

Pokud by se vše podařilo a zároveň Terce přálo štěstí, tak by se přece jenom mohla stát historicky nejmladší bojovnicí v UFC! Musela by však startovat na již zmíněném turnaji v Londýně. My každopádně budeme držet Terce palce, aby se do UFC dostala a předváděla v ní co nejlepší výkony, které budou dobře reprezentovat domácí MMA.

Zdroj: Kaocko

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ