DomůCZ/SK MMAMá Tereza Bledá UFC na dosah? O víkendu čeká důležitý hovor

Má Tereza Bledá UFC na dosah? O víkendu čeká důležitý hovor

Šampionka organizace OKTAGON MMA a obrovský talent domácí scény, to je Tereza Bledá. V MMA zatím drtí všechny soupeřky jako na běžícím pásu, když stále drží neporazitelnost s pěti výhrami v řadě.

Jejím hlavním cílem, po získání opasku, je jednoznačně se probojovat do nejprestižnější ligy světa, kterou je UFC. Nic jiného Terezu nezajímá. Dle jejích slov jsou ve hře pouze dvě cesty, a to UFC nebo obhajoba pásu OKTAGONU. Laso od UFC by však mohlo přijít už velmi brzy.

„Aktuální situace se má tak, že manažer z First Round Managementu nám řekl, že by měla být přímá cesta do UFC. V sobotu máme dohodnutý video call, kde bych se měl dozvědět možnosti a detaily. Napjatě očekáváme, co uslyšíme. Jedna z variant je short notice na zápas v Londýně, kde je UFC už 19. března. Tady by mohla být Terka oficiální náhradnicí. Druhou možností je regulérní kontrakt. Pokud nyní nedopadne UFC, chtěli bychom na jaře zápas v OKTAGONU, který už dojednáváme s Ondrou Novotným,” prohlásil André Reinders, který je trenérem české šampionky pro portál Kaocko.

Pokud by se vše podařilo a zároveň Terce přálo štěstí, tak by se přece jenom mohla stát historicky nejmladší bojovnicí v UFC! Musela by však startovat na již zmíněném turnaji v Londýně. My každopádně budeme držet Terce palce, aby se do UFC dostala a předváděla v ní co nejlepší výkony, které budou dobře reprezentovat domácí MMA.

Zdroj: Kaocko


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
82SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ