DomůUFCVIDEO: Turnaj UFC 295 - Procházka vs. Pereira je tady a tohle...

VIDEO: Turnaj UFC 295 – Procházka vs. Pereira je tady a tohle nás o víkendu čeká

Nejlepší světová organizace MMA se vrací s dalším číslovaným galavečerem, na kterém fanouškům nabídne parádní titulový souboj v polotěžké váze, ve kterém se utká Jiří Procházka s Alexem Pereirou.

Turnaj UFC 295 se uskuteční 11. listopadu v legendární Madison Square Garden v New Yorku.

Hlavním zápasem večera bude souboj o uvolněný titul v polotěžké váze, ve kterém se utká bývalý šampion Jiří Procházka s Alexem Pereirou.

Ve druhém hlavním zápase večera uvidíme souboj o prozatímní titul v těžké váze mezi Sergeiem Pavlovichem a Tomem Aspinallem.

Původně měl galavečer ozdobit souboj o titul v těžké váze mezi šampionem Jonem Jonesem a Stipem Miocicem, ale “Bones” se bohužel zranil a bude nějaký čas mimo hru.

Jak už se stalo zvykem, organizace pro fanoušky připravila tradiční video propagující oba hlavní zápasy turnaje UFC 295.

Zdroj: YouTube UFC

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ