DomůUFCMakhachevův trenér Javier Mendez si nedělá iluze a ví, že UFC jde...

Makhachevův trenér Javier Mendez si nedělá iluze a ví, že UFC jde především o peníze: Vždycky říkám, že to není opravdový sport

Javier Mendez, zakladatel a trenér klubu American Kickboxing Academy (AKA), ví, že Conor McGregor může klidně dostat přednost před jeho svěřencem Islamem Makhachevem a stane se titulovým vyzyvatelem v lehké váze UFC.

O potenciální příležitosti pro Conora McGregora v zápase o pás se mluví už dlouho, i když z hlediska žebříčku nemá takový krok žádné opodstatnění. O pás se totiž ucházejí i další bojovníci, například Islam Makhachev, jehož trénuje Javier Mendez.

Trenér AKA si však nedělá iluze. Ví, že skutečnost, že Makhachev je v žebříčku lehké váhy výše než Conor McGregor, nemá pro UFC žádný význam. V rozhovoru pro Submission Radio Mendez řekl:

“To je součástí této hry. Conor do ní vnáší obrovská čísla. Uvidíme, jak se UFC rozhodne. Očekávám každý scénář. Líbí se mi to? Ne. Mám na výběr? Ne. Žebříčky pro mě vždycky byly a jsou blbost. Proto jim nevěnuji pozornost. Bez ohledu na to, kdo bude bojovat o pás, vždycky říkám, že to není skutečný sport, že je to především zábava a až potom sport. Pokud jde o zábavu, UFC chce vydělat co nejvíce peněz. A jej jim jedno, kdo to bude a na jakém místě žebříčku je.”

Islam Makhachev je dnes v žebříčku UFC v lehké váze na čtvrtém místě. Conor McGregor je na deváté pozici.

Conor McGregor má za sebou těžší období kariéry. Z posledních čtyř zápasů vyhrál pouze jednou. V roce 2021 bojoval dvakrát a dvakrát prohrál v souboji s Dustinem Poirierem.

Zdroj: Submission Radio

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ