DomůUFCMakhmud Muradov je zpátky v Čechách! Problém s vízy vyřešen

Makhmud Muradov je zpátky v Čechách! Problém s vízy vyřešen

Problémy s vízy byly zažehnány. Makhmud Muradov se tak konečně mohl vrátit do České republiky.

Česká republika mu před časem neprodloužila vízum a Makhmud Muradov tak musel ČR opustit. V souvislosti s tím se vyrojily nejrůznější spekulace a teorie, z nichž některé naznačovaly, že “Mach” je dokonce osobou pro ČR nebezpečnou.

Nyní však Muradov vízum získal a vrátil se do České republiky. Ukazuje se tedy, že nešlo o takový vážný problém, jak některá média prezentovala.

“Byl jsem v Uzbekistánu, požádal jsem o vízum na Slovensku a vyhověli mi. A když jsem ho dostal, moje právnička udělala nějaké kroky, požádali jsme také o české, a i to jsme nakonec dostali. Jsem tak zpátky v Čechách. A úplně legálně, takže jsem nic neporušil. I když se o mě tady říkalo kdeco, nikdy jsem neporušil zákon… Do konce týdne budu tady. Pak pojedu do Polska na kemp,” popsal Muradov, jak vyřešil svůj problém s návratem do Česka, kde žije jeho expartnerka Monika Bagárová s dcerkou Rumiou.

Nyní bude tedy trénovat pár dní v Praze a pak se vydá na kemp do Polska. V oblíbeném Ankosu bude ladit formu na turnaj UFC 280, kde ho čeká nepříjemný soupeř Caio Borralho z Brazílie.

“Cítím se dobře. První fázi přípravy jsem odjel doma v Uzbekistánu s klukama v horách. Ale chyběly mi sparingy. Nějaké jsem tam měl, ale tady v Čechách nebo v Polsku je to něco jiného. Takže teď se zaměřím právě na to. A dostal jsem spoustu motivace, když jsem byl doma. Lidi za mnou chodili, fandili mi, což je pro mě opravdu skvělá motivace,” dodal Makhmud Muradov.

Dosavadní zápasy Makhmuda Muradova v UFC

PROHRAGerald MeerschaertUFC on ESPN 30 (28. srpna 2021)Submise21:49
VÝHRAAndrew SanchezUFC 257 (23. ledna 2021)KO/TKO32:59
VÝHRATrevor SmithUFC on ESPN 7 (7. prosince 2019)KO/TKO34:09
VÝHRAAlessio Di ChiricoUFC on ESPN+ 18 (28. září 2019)Na body35:00

Zdroj: Instagram Makhmud Muradov | iSPort | Sherdog

Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ