DomůUFCMakhmud Muradov je zpátky v Čechách! Problém s vízy vyřešen

Makhmud Muradov je zpátky v Čechách! Problém s vízy vyřešen

Problémy s vízy byly zažehnány. Makhmud Muradov se tak konečně mohl vrátit do České republiky.

Česká republika mu před časem neprodloužila vízum a Makhmud Muradov tak musel ČR opustit. V souvislosti s tím se vyrojily nejrůznější spekulace a teorie, z nichž některé naznačovaly, že “Mach” je dokonce osobou pro ČR nebezpečnou.

Nyní však Muradov vízum získal a vrátil se do České republiky. Ukazuje se tedy, že nešlo o takový vážný problém, jak některá média prezentovala.

“Byl jsem v Uzbekistánu, požádal jsem o vízum na Slovensku a vyhověli mi. A když jsem ho dostal, moje právnička udělala nějaké kroky, požádali jsme také o české, a i to jsme nakonec dostali. Jsem tak zpátky v Čechách. A úplně legálně, takže jsem nic neporušil. I když se o mě tady říkalo kdeco, nikdy jsem neporušil zákon… Do konce týdne budu tady. Pak pojedu do Polska na kemp,” popsal Muradov, jak vyřešil svůj problém s návratem do Česka, kde žije jeho expartnerka Monika Bagárová s dcerkou Rumiou.

Nyní bude tedy trénovat pár dní v Praze a pak se vydá na kemp do Polska. V oblíbeném Ankosu bude ladit formu na turnaj UFC 280, kde ho čeká nepříjemný soupeř Caio Borralho z Brazílie.

“Cítím se dobře. První fázi přípravy jsem odjel doma v Uzbekistánu s klukama v horách. Ale chyběly mi sparingy. Nějaké jsem tam měl, ale tady v Čechách nebo v Polsku je to něco jiného. Takže teď se zaměřím právě na to. A dostal jsem spoustu motivace, když jsem byl doma. Lidi za mnou chodili, fandili mi, což je pro mě opravdu skvělá motivace,” dodal Makhmud Muradov.

Dosavadní zápasy Makhmuda Muradova v UFC

PROHRAGerald MeerschaertUFC on ESPN 30 (28. srpna 2021)Submise21:49
VÝHRAAndrew SanchezUFC 257 (23. ledna 2021)KO/TKO32:59
VÝHRATrevor SmithUFC on ESPN 7 (7. prosince 2019)KO/TKO34:09
VÝHRAAlessio Di ChiricoUFC on ESPN+ 18 (28. září 2019)Na body35:00

Zdroj: Instagram Makhmud Muradov | iSPort | Sherdog

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ