DomůCZ/SK MMAMartínek má stále šanci dostat se do UFC

Martínek má stále šanci dostat se do UFC

Na turnaji Oktagon 15, před vyprodanou pražskou O2 arénou, dokázal Martínek obhájit pás šampiona těžké váhy v utkání proti Viktoru Peštovi.

Embed from Getty Images

Pešta, který měl mít, alespoň podle prognóz, v tomto utkání navrch, musel utkání vzdát už v prvním kole, poté, kdy mu silným úderem Martínek zlomil čelist.

Martínkův trenér André Reinders ještě před samotným turnajem, na pátečním vážení, prohlásil, že mají od představitelů UFC příslib, že pokud Martínek vyhraje dva zápasy po sobě, bude se moci ucházet o podpis smlouvy s UFC v další Dana White´s Contender Series.

Oktagon 16 – obhajoba proti Budayovi

Promotéři Ondřej Novotný a Pavol Neruda potvrdili na tiskové konferenci po turnaji Oktagon 15 v Praze, že dalším vyzyvatelem Michala Martínka bude Martin Buday. K zápasu by mělo dojít na turnaji Oktagon 16, který se uskuteční 14.3. 2020 v Ostravě.

Buday má v MMA celkovou bilanci 7-1 a teď má za sebou šňůru šesti vítězství. Z toho v organizaci Oktagon MMA vyhrál čtyři utkání.

Zdroj: sport.cz | OKTAGON MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ